وقت خوبی است که ببینیم ابزارها و تکنولوژی‌های محبوب در ماساژ چه هستند.
هرسال ابزارهای ماساژ خود را بروز کنید. این یک راه خوب برای پیشرفت و راضی نگه‌داشتن مراجعان است. این یک ایده‌ی عالی است که با صنعت همراه شوید و از ابزار جدید برای شغل خود استفاده کنید. به این ترتیب کارتان را هم راحت‌تر انجام می‌دهید. همچنین فراموش نکنید که تاریخ انقضای روغن‌های ماساژ خود را هم بررسی کنید!

ابزارهای ماساژ

ابزارهای ماساژ

در این مقاله می‌خواهیم با برخی از مهم‌ترین ابزارهای ماساژ آشنا شویم. اگر ماساژتراپیست‌ هستید یا می‌خواهید به ماساژتراپیست‌ها مراجعه کنید حتما این مقاله را بخوانید، برایتان مفید است.

Foam Rollers (غلطک فومی)

foam roller- ابزارهای ماساژ

فوم رولرهای مختلفی وجود دارد و فکر خوبی است که حداقل یک عدد از آن را در دفتر خود داشته باشید تا بتوانید نحوه‌ی استفاده از آن را به عنوان بخشی از ماساژ در منزل برای مراجعان خود شرح دهید.

Silicone Cups (کاپ سیلیکونی)

Silicone Cups- ابزارهای ماساژ

درحالی که بادکش خیلی وقت است که وجود دارد، اما جدیداً کاپ‌های سیلیکونی کوچک‌تری در دسترس ماساژتراپیست‌ها قرار گرفته است. این مجموعه کاپ‌ها بسیار عالی هستند چون استفاده از آن‌ها خیلی راحت است، و نیازی نیست که از دست‌های روغنی و چربتان هنگام ماساژ درمانی استفاده کنید تا مکانیسم آن را راه‌اندازی کنید و تازه بعد هم لازم باشد تمیزش کنید. می‌توان به راحتی آن‌ها را فشرد و مورد استفاده قرار داد. به راحتی شسته و تمیز می‌شوند. قبل از استفاده برای مراجعان، کار با آن را تمرین کنید.

Resistance Bands

Resistance Bands- ابزارهای ماساژ

تمرینات کششی است که اغلب مراجعان می‌توانند به سادگی با این نوارها انجام دهند. پس بهتر است که حداقل یکی از آن‌ها را موجود داشته باشید تا بتوانید نحوه‌ی کار با آن را نشان دهید.

Ball Roller

ball roller- ابزارهای ماساژ

یکی دیگر از ابزارهای ماساژ Ball Roller است. این وسیله برای کسانی که دچار التهاب استخوان کف پا در محل پاشنه هستند مناسب است. استفاده از این وسیله راه ساده‌ای برای کنترل درد مداوم همراه این مشکل است. یک عدد از این وسیله را حتما داشته باشید.

Straps

straps- ابزارهای ماساژ

یکی دیگر از ابزارهای ماساژ Straps است. یک تسمه‌ی کششی برای وقت‌هایی داشته باشید که دارید به مراجعان آموزش می‌دهید چطور انعطاف‌پذیری خودشان را افزایش دهند.

Blades

Blades- ابزارهای ماساژ

نوعی ابزار برای تراشیدن سطح پوست و جدا کردن و از بین بردن اسکار زخم‌هاست. قبل از استفاده از چنین ابزارهایی برای مراجعان، حتما به اندازه‌ی کافی تمرین کنید و آموزش ببینید.

Himalayan Salt Lamp

Himalayan Salt Lamp- ابزارهای ماساژ

لامپ‌های سنگ نمک در مراکز ماساژ بسیار محبوب هستند، چون نور کم و ملایمی دارند و جو آرامبخشی ایجاد می‌کنند.

Tea

tea- ابزارهای ماساژ

اکثر ماساژتراپیست‌ها پس از پایان ماساژ و خدماتشان، آب را توصیه می‌کنند، اما به ویژه در هوای سردتر، یک فنجان چای داغ می‌تواند از هر نوع خدمتی عالی‌تر باشد!

ابزارهای ماساژ در واقع گزینه‌‌ای مهم برای اجرای عملیات ماساژ است پس حتما با آن‌ها آشنا باشید.

Call Now Buttonتماس برای ثبت سفارش سریع
error: این محتوا محافظت شده است :)