هرگونه استفاده از سایت ورزمان به منزله پذیرش شرایط و مقررات زیر میباشد.

 شرایط استفاده ماساژ ورزمان

آخرین بروزرسانی:  هفتم آذر ماه یک هزار و سیصد و نود و هفت خورشیدی


 

 

 

 • ورزمان در ایران مدیریت می شود و تابع قوانین رسمی کشور می باشد.

 • تمام کسانی که به نحوی از خدمات ورزمان استفاده می کنند ملزم به مطالعه و رعایت قانون جرائم رایانه‌ای هستند.

 • خدمات ورزمان درمانی نیست. هیچ یک از خدمات ورزمان به جهت درمان ارایه نمی گردند. 

  • خدمات ماساژ ورزمان توسط افراد ماسور با شرایط زیر اجرا می گردد:

    

    پزشکان ماسور، پرستاران ماسور و متخصصین ماسور آموزش دیده توسط فدراسیون پزشکی ورزشی و سازمان فنی حرفه ای که مدارک خود را دریافت نموده اند و به عنوان مجری خدمات با سامانه‌ی ورزمان همکاری می کنند. ماسور ها کارمندان یا افراد استخدام شده در ورزمان نیستند و طی یک قرارداد به عنوان کاربر خدمات دهنده که آموزش های رسمی و قانونی را پشت سرگذاشته و مجوز فعالیت رسمی را دارند، با ورزمان همکاری می‌نمایند.

 • ورزمان یک سامانه است برای ارجاع خدمات درخواستی توسط مشتریان به متخصصین واجد شرایط و دارای مجوز خدمات. ورزمان فرایند به کار گیری افراد متخصص و کیفیت محیط اجرای خدمات را مدیریت می‌نماید و انجام دهنده ی خدمات نهایی ماساژ نیست.

 

ماده ۱ – تعاریف و اصطلاحات

اصطلاحاتی که در این قوانین و مقررات به کار رفته است دارای معانی مشروح زیر است:


۱-۱– مشتری: افرادی که در در سایت یا  اپلیکیشن ورزمان اعلام نیاز به خدمات کرده اند.

۲-۱– مجری: افراد حقیقی  و حقوقی که دوره های آموزشی لازم و معتبر در زمینه ی ماساژ و بهداشت را از طرف مراجع رسمی کشور را با موفقیت گذرانده اند و طبق مجوز های معتبر با توافق با ورزمان همکاری میکنند.

۳-۱– کاربر: شخصی است که با فناوری ارتباطی به اپلیکیشن ورزمان متصل و از خدمات نرم افزاری سایت ورزمان بهرمند می‌شود.

۴-۱– کاربران: مشتری ها ومجریان.

۵-۱– سایت یا اپلیکیشن : ارائه دهندۀ سرویس اینترنتی ورزمان در آدرس varzeman.com

۶-۱– حساب کاربری: حسابی است که افراد برای استفاده از سرویس ورزمان در نرم‌افزار ورزمان ایجاد کرده‌اند.

۷-۱– اطلاعات محرمانه: اطلاعاتی که توسط کاربران مشتری و سایت ورزمان در اختیار وبسایت قرار داده می‌شود مانند شماره تماس، اقامتگاه، پست الکترونیکی و غیره.

۱-۸ ورزمان یک سایت است که از طریق فن آوری اطلاعات و اینترنت درخواست خدمات مشتریان را به ارایه کنندگان حقیقی یا حقوقی خدمات در هر شهر ارجاع می نماید. این سایت دخالتی در هیچ یک از امور حمل ،انجام خدمات افراد ماسور و شرکت های ارایه کننده خدمات ندارد.

۱-۹ سایت ورزمان با افراد متخصص دارای مدارک معتبر و همچنین شرکت های دارای مجوز ارایه خدمات قرار داد ارجاع خدمات مشنریان منعقد مینماید. تا بر اساس درخواست مشنتریان سفارش های ایشان به اطلاع ارایه کننده ی خدمات برسد.

۱-۱۰ سایت ورزمان مجری خدمات تعریف شده در سایت نیست و صرفا در نقش واسط و ارجاع کننده ی خدمات درخواستی به مجریان متخصص عمل میکند. بتابراین مسئولیت انجام خدمات حرفه ای بر عهده خدمات دهنده و مجری است که تابع شرایط و مقررات و اصول حرفه ای آموزش داده شده طبق مجوز ارایه خدمات هستند.

 

ماده ۲ – حساب کاربری 

 شرایط استفاده ماساژ ورزمان


۲-۱– کاربر با ثبت سفارش در وبسایت ورزمان می‌پذیرد که قوانین و مقررات سایت ورزمان را به صورت کامل مطالعه کرده و پذیرفته است. این قوانین ممکن است در طول زمان تغییر کند، استفادۀ مستمر کاربران از سایت و اپلیکیشن ورزمان به معنی پذیرش هرگونه تغییر در قوانین و مقررات آن است.


۲-۲– برای استفاده از سایت ورزمان لازم است که هر کاربر یک حساب کاربری در سایت ورزمان بسازد. تنها افرادی که بیش از ۱۸ سال سن و واجد اهلیت قانونی باشند می‌توانند اقدام به ساختن حساب کاربری در سایت  کنند. برای استفاده از سایت ورزمان کاربر باید نام، نام خانوادگی، آدرس پست الکترونیکی و شماره همراه،کد ملی،جنسیت،نشانی دقیق خود را در نرم‌افزار ورزمان ثبت کند.


۳-۲– کاربر می‌پذیرد اطلاعات خواسته شده را به صورت صحیح و به‌ روز در سرویس اینترنتی ورزمان وارد کند.


۴-۲– هر فرد تنها می‌تواند یک حساب کاربری به عنوان مشتری در ورزمان داشته باشد.


۵-۲– مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری اشخاص در سایت ورزمان یا سایر خدمات مربوط به سایت ورزمان انجام می‌شود به عهدۀ کاربر است.


۶-۲– مسئولیت حفظ امنیت اطلاعات حساب کاربری از جمله نام کاربری و رمز عبور به عهدۀ کاربر است. در صورت مفقود یا سرقت اطلاعات حساب کاربری، کاربر موظف است در اسرع وقت موضوع را به اطلاع شرکت برساند. بدیهی است تا زمانی که اطلاع‌رسانی به ورزمان انجام نشده است مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری مذکور انجام شده و می‌شود به عهدۀ کاربر خواهد بود.


۷-۲– کاربر حق ندارد به اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر اجازه استفاده از حساب کاربری خود را بدهد یا حساب خود را به فرد یا شرکت دیگری منتقل کند.


۸-۲– به دلیل قوانین جاری کشور از کاربر برای استفاده از سرویس، درخواست احراز هویت می شود، در چنین شرایطی اگر کاربر اطلاعات کافی در اختیار ورزمان قرار ندهد، ورزمان می‌تواند حساب کاربری وی را مسدود کرده و از ارائۀ سرویس به کاربر خودداری کند.

 

ماده ۳ – تعهدات ماسور های (افراد متخصص انجام ماساژ) مجری خدمات

 شرایط استفاده ماساژ ورزمان

خدمات ماساژ ورزمان توسط پزشکان ماسور ، پرستاران ماسور و متخصصین ماسور آموزش دیده توسط فدراسیون پزشکی ورزشی و سازمان فنی حرفه ای که مدارک خود را دریافت نموده اند به عنوان مجری خدمات ارایه می شود. هر ماسور که با ورزمان همکاری مینماید لازم است حداقل در یکی از گروه های پزشک، پرستار یا متخصص ماساژ قرار گیرد.

خدمات ورزمان توسط پزشکان و پرستاران و ماسور های متخصص به هیچ عنوان درمانی نمی‌باشد.

 

۱-۳– مجری خدمات ورزمان یا هر خدمتی که در سایت معرفی شده باشد، متعهد می‌شوند در حین ارائه خدمات از استعمال دخانیات و هرگونه فعالیت نامتعارف که موجب آزردگی مشتری شود امتناع کنند.


۲-۳– با استفاده از سرویس مجری کاربر می‌پذیرد که از سایت ورزمان برای انجام هیچ فعالیت غیر‌قانونی طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران یا مخالف با عرف جامعه استفاده نکند. کاربر مجری حق ندارد اشیاء غیر مجاز از جمله مشروبات الکلی، مواد مخدر، سلاح یا سایر اشیاء یا حیواناتی که طبق قانون جمهوری اسلامی ایران مجاز نیست همراه داشته باشد.


۳-۳– کاربر مشتری متعهد است در صورت داشتن هرگونه تقاضای نامتعارف و هر گونه پرنده یا حیوانات دیگر در منزل، موضوع را قبل از توافق بر انجام کار به کاربر ورزمان اعلام کند در غیر اینصورت چنانچه پس از پذیرش درخواست خدمت و عزیمت کاربر  ورزمان به نقطه مبدا، مواجه با موارد فوق شود، مجاز به لغو (امتناع از انجام) سفر بوده و مسئولیت جبران خسارات وارده برعهدۀ کاربر مشتری است.


۴-۳– کاربر متعهد می‌شود هیچ‌گاه از سرویس اینترنی ورزمان به صورتی که به سایت ورزمان یا شرکای آن صدمه‌ای وارد کند استفاده نکند.


۵-۳– کاربر می‌پذیرد که سایت ورزمان ممکن است از ارسال SMS  پیامک به عنوان راه ارتباطی شرکت با وی استفاده کند. کاربر می‌تواند درخواست کند که ارسال این پیام‌ها قطع شود اما می‌پذیرد که با انصراف از دریافت این پیام‌ها، ممکن است در استفاده از سرویس با مشکل مواجه شود.


۶-۳– سایت ورزمان ممکن است کدهایی به منظور هدیه به کاربر ارائه کند که با وارد کردن این کدها در برنامه یا درصدی از هزینه خدمات کاسته یا درصدی از هزینه خدمات پس از آن به کاربر برگردانده ‌شود و یا مبلغ مشخصی به حساب کاربر در سایت اضافه می‌شود.


۷-۳– کاربر می‌پذیرد که اجازۀ انتقال یا فروش کد ها را به افراد دیگر ندارد. همچنین کاربر مجاز نیست این کدها را به صورت عمومی منتشر کند (حتی اگر سایت ورزمان در فضاهای عمومی این کد ها را منتشر کرده باشد) مگر اینکه سایت ورزمان رسماَ این اجازه را به آنها داده باشد.

۸-۳– کاربر می‌پذیرد کدهایی که جهت افزایش اعتبار یا کاهش هزینه خدمات به آنها داده می‌شود ممکن است منقضی شوند. از آنجایی که سایت ورزمان برای ارائه این کدها هزینه ای از کاربران دریافت نمی‌کند، این حق برای شرکت محفوظ است که مبلغ یا درصد تاثیر این کدها را حتی پس از انتشار آنها تغییر دهد یا در صورت لزوم آنها را باطل کند. همچنین درصورتی که ورزمان تشخیص دهد که استفاده از این کد به دلیل خطای فنی یا تخلف صورت گرفته و یا غیر قانونی بوده است می‌تواند این کدها یا اعتباری که در نتیجۀ استفاده از آنها به حساب کاربر اضافه شده است را باطل یا حذف کند.


۱۰-۳– مسئولیت تامین اینترنت و سخت‌افزار لازم و همچنین پرداخت هزینه‌های مربوط به آنها برای استفاده از سرویس اینترنتی ورزمان به عهدۀ کاربر است.


۱۱-۳– کاربر مشتری متعهد می شود که زمان حضور مجری مورد نظر را از قبل اعلام کند تا سایت ورزمان بتواند با برنامه ریزی و طبق درخواست مشتری به کاربر مجری خدمات اطلاع رسانی کند.


۱۲-۳– کاربر مجری متعهد می‌شود پس از اتمام خدمات از هیچ بخش از اطلاعاتی که در نتیجه استفاده از سرویس اینترنتی ورزمان، از مشتریان یا مجریان کسب کرده است هیچ‌گونه استفاده‌ای نکند. طبعاً ذخیره کردن اطلاعات مشتریان یا مجریان در دستگاه تلفن همراه یا به هر شیوۀ دیگر نیز مغایر با قوانین سایت ورزمان خواهد بود. همچنین کاربر متعهد می‌شود در طول انجام خدمت، فقط در شرایط ضروری از اطلاعاتی که از مشتریان یا مجریان در سرویس اینترنتی ورزمان ارائه شده است استفاده کند. استفادۀ کاربر از این اطلاعات باید مطابق با عرف جامعه و قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.


۱۳-۳– با استفاده از سرویس اینترنتی ورزمان، کاربر می‌پذیرد که در حین انجام خدمت، سایت ورزمان را وسیله‌ای برای تبلیغات و بازاریابی کالاهای شخصی خود قرار ندهد و از هرگونه معرفی و عرضۀ محصولات شخصی و یا محصولات متعلق به دیگران خودداری کند.


۱۴-۳کاربر متعهد به رعایت همۀ قوانین اسلامی، شرعی، اخلاقی و اجتماعی جمهوری اسلامی ایران از جمله رعایت حجاب مناسب در هنگام استفاده از خدمات مجری، است.


۱۵-۳– کاربر می‌پذیرد که متن حریم شخصی سایت ورزمان را مطالعه کرده است و مورد قبول وی است.


۱۶-۳– کاربر می‌پذیرد که سایت ورزمان ارایه کننده خدمات ماساژ نیست بلکه تنها یک خدمت نرم‌افزاری است که ارتباط بین مشتریان و شرکت های مجری خدمات را جهت توافق بر انجام یک خدمت فراهم می‌کند. در سرویس اینترنتی ورزمان ، مجری مختار است یک درخواست خدمت را بپذیرد یا رد کند، همچنین مشتری مختار است پس از ارسال درخواست خدمت، مشخص شدن مجری و قبل از آغاز عزیمت ماسور به نقطه مبداء، خدمت را لغو کند یا خیر. لذا هر خدمتی که مشتری با مجری انجام می‌دهد باید به عنوان یک قرارداد لازم مستقل بین شرکت مجری خدمات و مشتری در نظر گرفته شود.


۱۸-۳– کاربر مشتری می پذیرد که اسناد، مدارک و اشیای مهم و گرانبهای خود اعم از طلا، ارز، جواهرات و سایر اشیای قیمتی خود را بدون مواظبت در معرض کاربر مجری قرار ندهد و بر نگهداری آنها نظارت داشته باشد. همچنین قبل از خروج مجری خدمات  تمامی لوازم منزل خود را کنترل نموده و هرگونه کاستی احتمالی را قبل از ترک مجری خدمات  اطلاع دهد.


۱۹-۳– کاربر مجری سایت ورزمان بدیهی است که می پذیرد در حفظ و نگهداری تمامی اشیای منزل مشتری نهایت تلاش خود را بکند و در صورت هرگونه آسیب باید خود جوابگوی مشتری باشد.


۲۰-۳– کاربران چه به عنوان مشتری  چه به عنوان مجری پذیرفته اند که سایت ورزمان به عنوان یک نرم افزار عمل کرده و دو طرف را به هم معرفی و مرتبط می نماید. مسئولیت هرگونه آسیب به اموال طرفین بر عهده فرد خاطی بوده و طرفین می توانند در مراجع ذی صلاح حقوقی و قضایی علیه یکدیگر اقامه دعوی نمایند.

 

 شرایط استفاده ماساژ ورزمان

ماده ۴ – هزینه‌ها و پرداخت
۱-۴–  سرویس اینترنتی ورزمان بابت خدمات خود  مبلغ تعیین شده  را در هنگام سفارش مشتری دریافت مینماید.

۳-۴– کاربر می‌پذیرد هزینۀ سرویس ارائه شده ممکن است بسته به ویژگی‌های سرویس ارائه شده از جمله نوع سرویس، زمان سرویس، مکان سرویس یا عوامل دیگر متغیر باشد.

۴-۴کاربر می‌پذیرد هیچوقت درخواستی در سایت یا اپلیکیشن ورزمان ارسال نکند مگر اینکه قصد استفاده از خدمات ارجاعی آن را داشته باشد.

۵-۴– کاربر مجری خدمات متعهد می شود که تقاضای هیچ گونه وجهی  کاربر مشتری نداشته باشد و هرگونه مطالبه وجه اضافه ممنوع است.کاربر مشتری ممکن است در صورت تمایل مبلغی را به عنوان انعام به کاربر مجری پرداخت کند. در این زمینه ورزمان دخالتی ندارد.

۶-۴– کاربر مشتری نیازی به پرداخت هر گونه وجه اضافه به هر عنوان از قبیل سختی کار، کمک بلاعوض، قرض یا انعام وغیره ندارد و پرداخت اضافی به انتخاب شخصی مشتری بوده و ربطی به سایت ورزمان ندارد. سایت ورزمان این پرداخت اضافه را به هیچ عنوان تایید یا تشویق نمی کند و از کاربر مشتری می خواهد که این موارد را حتما به سایت ورزمان اطلاع دهد.

ماده ۵ – مسئولیت سایت ورزمان


۱-۵– سایت ورزمان با تمام امکانات خود از جمله واحدهای خدمات مشریان، واحد صدای مشتریان و میانجیگری تمامی تلاش خود را جهت رضایت کاربران، رفع اختلافات ایجاد شده در زمان ارائۀ و استفادۀ خدمات سایت ورزمان بین کاربران و ایجاد صلح و سازش فی مابین آنها می‌کند.
۲-۵– سایت ورزمان با استفاده از نظارت‌های خود تلاش می‌کند سرویس با کیفیت به کاربران، سلامت ، زمان ارائۀ سرویس و یا کیفیت و سلامت محصولاتی که با استفاده از سرویس‌های سایت ورزمان ارجاع شود ارائه دهد.
۳-۵– سایت ورزمان تلاش خود را جهت استفاده از سرویس ارائه شده توسط کاربران محترم می‌کند اما تضمینی نسبت به اجرا شدن آن روی همۀ دستگاه‌ها یا همۀ شبکه‌های ارتباطی (اینترنت، شبکه تلفن‌همراه و …) نخواهد داد.
۴-۵– تمامی اطلاعات کاربران بعنوان اطلاعات محرمانه نزد سایت ورزمان محافظت شده و دسترسی به آن توسط اشخاص ثالث ممنوع بوده مگر برابر تصمیم مقام صالح.
۵-۵– چنانچه هر یک از کاربران سایت ورزمان در زمان استفاده از خدمات آن با مشکلی مواجه شوند برابر شرایط فوق می‌توانند شکایت خود را از طریق واحدهای خدمات مشتریان و صدای مشتریان سایت مطرح نماید. سایت ورزمان پیگیری لازم و تلاش خود را جهت حل و فصل اختلافات بعمل خواهد آورد.
۶-۵– جهت اطلاع بیشتر کاربران با نحوه و شرایط ارائۀ خدمات  و استفاده از اپلیکیشن ، همۀ اطلاعات مورد نیاز کاربران توسط سایت ورزمان در اپلیکیشن قرار داده شده است و اشخاص می‌توانند با مراجعه به قسمت مذکور و مطالعۀ آنها کاملا با شرایط ذکر شده و خدمات سایت ورزمان آشنا شوند. همچنین همکاران ما در واحد خدمات مشتریان پاسخگوی هر گونه ابهام و سؤال کاربران هستند.

 

ماده ۶ – مسئولیت کاربران

 شرایط استفاده ماساژ ورزمان


۱-۶– مسئولیت همۀ اقدامات و افعال کاربران مشتری و ماسور های مجری که ناشی از عدم رعایت قوانین موضوعه جمهوری اسلامی ایران از جمله قانون مجازات اسلامی (ارتکاب جرم در هنگام انجام خدمت) و قوانین مدنی (ورود خسارت به اموال کاربر) باشد، برعهدۀ شخص متخلف بوده و سایت ورزمان هیچ گونه مسئولیتی در قبال اعمال و افعال فوق نداشته و نخواهد داشت .سایت ورزمان می‌تواند ضمن غیر فعال کردن متخلف، از طریق مراجع صالح اقدامات قانونی را علیه نامبرده نسبت به احقاق حقوق قانونی سایت ورزمان بعمل آورد.
۲-۶– هر گونه اقدامی از سوی کاربران که منجر به ورود خسارت به شهرت تجاری، نام و اعتبار سایت ورزمان شود تخلف از شرایط قراردادی و قانونی تلقی و سایت ورزمان حق غیر فعال نمودن کاربر و اقدام قانونی علیه وی را جهت مطالبه خسارت و احقاق حقوق قانونی خود خواهد داشت.

۳-۶– مسئولیت رعایت همۀ قوانین و مقررات کشوری برعهدۀ همه کاربران از جمله مشتریان و مجریان است.

 

 

ماده ۷ – شرایط وسائل همراه کاربر بشرح زیر است:

 شرایط استفاده ماساژ ورزمان


۱-۷– وسایلی که مشتری نباید در محل داشته باشد عبارت است از مواد منفجره، محترقه، مواد سمی، اسیدی، بیماری زا و بد بو، مایعات و جامدات اتش زا و سوختی، مواد و وسایل رادیواکتیو.
۲-۷– وسایلی که مجری خدمات نباید در محل داشته باشد عبارت است از مواد منفجره، محترقه، مواد سمی، اسیدی، بیماری زا و بد بو، مایعات و جامدات اتش زا و سوختی، مواد و وسایل رادیواکتیو، هر گونه سلاح گرم و سرد و مواد مخدر و مشروبات الکلی و هر مواد دیگری که نامتعارف یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران است.
۳-۷– درخواست خدمت برای افراد دیگر بدون حضور مشتری یا با حضور مشتری  (مالک یا مستاجر یا وکیل ایشان) توسط مشتری یا مجری ممنوع است و کاربر حق درخواست و انجام خدمت را نخواهد داشت، در صورت عدم رعایت، همۀ مسئولیت‌های ناشی از این تخلف برعهدۀ اقدام کنندگان آن است و سایت  حق دارد نسبت به قطع دسترسی اقدام و مبادرت به پیگیری قانونی از جمله مطالبۀ خسارت از شخص متخلف کند.

 

ماده ۸ – موارد فنی

 شرایط استفاده ماساژ ورزمان


۱-۸– کاربر حق ندارد هیچ‌گونه تلاشی در جهت استخراج سورس کد (Source Code) نرم‌افزارهای سایت ورزمان شامل دیکامپایل(Decompile) ، مهندسی معکوس(Reverse Engineering) یا فعالیت‌های مشابه انجام دهد، مگر اینکه اجازۀ چنین کاری به صورت قانونی صادر شده باشد.
۲-۸– کاربر مجاز نیست با استفاده از روش‌های Framing یا Mirroring یا روش‌های دیگر نسخۀ دیگری از سرویس ورزمان را روی سرورهای دیگر ارائه کند. همچنین کاربر مجاز نیست در نرم‌افزارسایت ورزمان یا در روش ارائۀ سرویس سایت ورزمان تغییر یا اخلالی ایجاد کند.
۳-۸– کاربر حق ندارد برنامه یا اسکریپتی با هدف ایندکس گذاری (Indexing)، مطالعه یا هر گونه فعالیت داده‌کاوی روی سرویس اجرا کند.
۴-۸کاربر حق ندارد هیچ فعالیتی در راستای حصول دسترسی غیرقانونی و غیر متداول به هیچ بخش سرویس سایت ورزمان یا سرویس های مرتبط با ورزمان انجام دهد.

ماده ۹ – محتوای تولید شده توسط کاربران

 شرایط استفاده ماساژ ورزمان


سایت ورزمان ممکن است گاهی به کاربران اجازه دهد که در وب سایت، برنامه موبایل و یا سایر بخش‌های این سرویس عکس، متن، فایل صوتی، فایل تصویری یا فایل‌های مشابه منتشر کنند. مالکیت هر مطلب (شامل متن، عکس، فایل صوتی، فایل تصویری و …) که به این شکل در سرویس ثبت شود همچنان متعلق به کاربران خواهد بود اما با ثبت آنها در سرویس‌های مرتبط به سایت ورزمان کاربران این حق را به ورزمان می‌دهند که آنها را در هر مکان و هر زمانی به صورت دیجیتال یا چاپی برای هر نوع کاربردی منتشر کند. همچنین سایت ورزمان مجاز است حق انتشار این مطالب را به اشخاص یا شرکت‌های دیگر منتقل کند.

 

ماده ۱۰ – قطع سرویس

 شرایط استفاده ماساژ ورزمان


سایت ورزمان در شرایطی که به هر دلیل به این نتیجه برسد حضور یک کاربر (مجری یا مشتری) می‌تواند برای شرکت یا سایر مشتریان یا مجریان خطرناک باشد یا مطلوب نباشد حق حذف دسترسی کاربر مذکور به سرویس سایت ورزمان را دارد.

ماده ۱۱ – توافق از راه دور

 شرایط استفاده ماساژ ورزمان


۱-۱۱کاربر توافق می‌کند جهت مبادلۀ آسان اطلاعات، همۀ تغییرات و الحاقیه‌های قوانین و مقررات حاضر اعم از تغییر و اضافه کردن شروط آن، ارسال اخطاریه و ابلاغیه‌های مربوط به سایت ورزمان، از طریق سیستم رایانه‌ای سایت ورزمان بعمل آید و کاربر ضمن پذیرش اطلاع از شرط و روند اجرایی آن موافقت خود را نسبت به اعمال شرط مذکور اعلام می‌کند.
۲-۱۱– مسئولیت حفظ و حراست از حساب کاربر برعهدۀ کاربر بوده و کاربر ضمن پذیرش این مسئولیت، همۀ داده پیام‌های صادره از طریق حساب کاربری مذکور را منتسب به خود دانسته و هرگونه ادعایی نسبت به انکار، تردید و جعل داده پیام‌های ارسال شده از ناحیۀ نامبرده غیر قابل استماع و مردود است.
۳-۱۱– کاربر می‌پذیرد هر گونه رویه، اشکال، عبارات مبین تائید و اعلام قبولی و تصدیق داده پیام‌های صادره از طرف سایت ورزمان به منزله امضا الکترونیکی و قبولی محسوب می‌شود و هر گونه ادعائی نسبت به امضا و قبولی مذکور غیر قابل استماع و مردود است.
۴-۱۱– کاربر با عضویت در سرویس ورزمان  قصد و اراده خود را نسبت به پذیرش انعقاد هرگونه اقدام و عمل حقوقی از جمله عقود و معاملات از راه دور و از طریق سیستم رایانه‌ای و الکترونیکی اعلام می‌کند.

 

ماده ۱۲- قیمت خدمات

 شرایط استفاده ماساژ ورزمان

در سایت و اپلیکیشن ورزمان همواره به صورت واضح مشخص شده است. کاربر با علم به میزان مبلغ و با رضایت نسبت به آن، اقدام به پرداخت می‌نماید.