ورزمان 

خدمات ماساژ و شادابی پوست

در منزل | محل کار | آرایشگاه | باشگاه | هتل

 

تجربه خوشایند خدمات قانونی، امن و حرفه‌ای 

در زمان و مکان دلخواه شما

سفارش ماساژ خدمات ماساژ

ورزمان چیست؟

ورزمان، نامیست ایرانی برابر ماساژ. ورزمان، نخستین استارتاپ و سامانه‌ی ارجاع خدمات ماساژ و اسپا در محل مشتری می‌باشد که از ماسورهای حرفه‌ای و متخصص آموزش دیده، دارای مجوز قانونی خدمات، بهره می‌گیرد. خدمات ماساژ ورزمان در محل مشتری انجام می‌شود. هر جا که هستید، در زمانی که مایلید، خدمات ماساژ ورزمان به سادگی در اختیار شماست.

ورزمان ماساژ در منزل

۹۰ دقیقه خدمات ماساژ در محل

با تخت ماساژ همراه، دمنوش گیاهی، روغن‌ آرامش بخش، عود معطر، شمع، موسیقی دلپذیر، تن پوش، ملحفه و حوله یکبار مصرف

۳۴۹ هزار تومان

سفارش

ورزمان چگونه کار می‌کند؟

ورزمان چگونه کار می‌کند؟

ورزمان سامانه‌ی یکپارچه‌ی ارجاع خدمات ماساژ در تهران است.شما در ورزمان به راحتی می‌توانید با انتخاب نوع ماساژ، ساعت و روز دلخواه، خدمات ماساژ را در محل منزل، کار یا هتل دریافت نمایید.ماسور‌های آموزش دیده‌‌ی ورزمان، با سابقه‌ی روشن حرفه ای و امنیتی، بالاترین کیفیت خدمات را با احترام به شما ارائه می‌نمایند.

ورزمان چه خدماتی را ارایه می‌کند؟

در حال حاضر چهار نوع ماساژ قابل ارائه می‌باشد.ماساژ تایلندی و ماساژ سوئدی، ماساژ سنگ های داغ و ماساژ در محل کار.برای اطلاعات بیشتر می توانید به برگه خدمات ماساژ مراجعه فرمایید.

آیا خدمات ورزمان، ماساژ درمانی است؟

خیر. هیچ یک از انواع ماساژ ارائه شده به هدف درمان نمی‌باشد.ماسور‌های ورزمان طبق تخصص خود صرفا به انجام ماساژ تعریف شده و در حدود وظایف رسمی یک ماسور، به جهت آرامش بخشی و تن آسایی می‌پردازند .ماسورهای ورزمان به هیچ عنوان فعالیت درمانی ندارند.برای امور درمانی لازم است به پزشک خود مراجعه نمایید. ماساژ گزینه ی مناسبی برای درمان نیست و توصیه نمی‌شود. فریب تبلیغات رنگارنگ ماساژ درمانی را نخورید.

ماسور های ورزمان چه مدارک رسمی و آموزشی دارند؟

ماسورهای ورزمان سه گروه می‌باشند:۱- پزشکان سازمان نظام پزشکی: که دوره‌های تخصصی ماساژ را گذرانده‌اند۲- پرستاران سازمان نظام پرستاری: که دوره‌های تخصصی ماساژ را گذرانده‌اند۳-ماسور‌های حرفه‌ای: که دوره‌های تخصصی را در سازمان فنی حرفه‌ای و فدراسیون پزشکی ورزشی گذرانده‌اند.مدارک کلیه ماسور‌های ورزمان، همواره قابل استعلام در مراجع قانونی کشور می‌باشد.ورزمان همواره آماده‌ی همکاری با شایسته ترین ماسورهای ایران است.

ورزمان چگونه ماسورهای حرفه‌ای را انتخاب می‌کند؟

ورزمان مجموعه‌ای سخت گیر است. الویت ورزمان امنیت، کیفیت، بهداشت و رضایت مشتری است.شایسته سالاری واخلاق مداری، بنیان‌های تفکری ورزمان هستند.همه ی افرادی که در بخش های مختلف ورزمان مشغول به کار هستند از بخش های اجرایی، فنی و خدماتی با وسواس و نکته سنجی انتخاب می‌شوند.حضور در ورزمان علاوه بر شایستگی های تخصصی و سوابق درخشان آموزشی و کاری، نیازمند گذر از آزمون های حرفه ای، بهداشتی، اخلاقی، روانشناسی و امنیتی است.

آیا ماسور های ورزمان به مشتریان با جنسیت متفاوت، خدمات ارایه می‌کنند؟

خیر. ماسور های ورزمان بر اساس تعهد‌های اخلاقی و حرفه‌ای فعالیت می‌نمایند و تابع قوانین جاری کشور می‌باشند.برای حفظ امنیت مشتریان و ماسورهای ورزمان، در هنگام ثبت نام کد ملی مشتری با اطلاعات ارسالی اهراز هویت می‌گردد.بنابراین برای بانوان مشتری ورزمان، صرفا ماسور خانم و برای آقایان نیز ماسور مرد، به ارایه‌ی خدمات می‌پردازند.

چگونه می‌توانم سفارش دهم؟

به سادگی می توانید سفارش دهید.ابتدا به بخش ثبت نام بروید و فرم را تکمیل و ثبت نمایید.سپس از صفحه خانه وبسایت ورزمان با نام کاربری و رمزی که در مرحله ثبت نام  در سامانه ثبت کردید به بخش ثبت سفارش وارد شوید.در بخش ثبت سفارش، با توجه به جنسیت خود، خدمت مورد نیاز را انتخاب و ساعت و روز آن را طبق مراحل تعیین نمایید.سپس نشانی خود را ثبت نمایید و به مرحله ی پرداخت بروید.پس از پرداخت، پشتیبانی ورزمان صحت اطلاعات شما را بررسی و تایید یا رد می کند.در هر مرحله پیام های مرتبط به ایمیل و پیامک شما ارسال می‌گردد.در صورت هر گونه سوال یا نیاز به تغییر زمان یا کنسل نمودن سفارش می توانید به راحتی با پشتیبانی ورزمان تماس حاصل نمایید.شماره پشتیبانی ورزمان:۰۲۱۴۱۲۵۶۵۶۵

تعرفه بسته های تخفیف ماساژ

برای خدمات در منزل، هتل، محل کار و سازمان‌ها در تهران

ثبت سفارش
۳ ماهه
۳/۱۰۰/۰۰۰
تومان
۱۵ ساعت برابر ۱۰ جلسه
تخفیف ۳۹۰ هزار تومان
لوازم کامل ماساژ
قابل انتقال به دوره بعد
امکان استفاده توسط اعضای دیگر
اولویت رزرو
ثبت سفارش
ثبت سفارش
۱۲ ماهه
۳۳/۵۰۰/۰۰۰
تومان
۱۵۰ ساعت برابر ۱۰۰ جلسه
تخفیف ۱/۴ میلیون تومان
لوازم کامل ماساژ
قابل انتقال به دوره بعد
امکان استفاده توسط اعضای دیگر
اولویت رزرو
جعبه هدیه لوازم لوکس
ثبت سفارش
ماساژ در منزل ورزمان

دریافت رایگان کتاب آموزش ماساژ در منزل

ایمیل خود را وارد نمایید و لینک دانلود را دریافت کنید

کارت هدیه ورزمان، لوکس و برازنده

نظر مشتریان ورزمان چیست؟

همیشه از اینکه فاصله محل زندگی من تا یک مرکز ماساژ با کیفیت زیاد بود ناراحت بودم، ورزمان تونست با راهکار ارایه‌ی خدمات منظم و لوکس در منزل به من کمک کنه تا دغدغه رفت و آمد در این شهر شلوغ رو نداشته باشم.

مریم جهانبخش / خانه دار
ماساژ ورزمان استاد دانشگاه

من استاد دانشگاه در یک شهر کوچک هستم. به هر حال بسیاری از امکانات شهرهای بزرگ مثل تهران در شهر ما نیست. ورزمان به من کمک کرد تا خستگی روز های کاری طولانی رو با ماساژ در محل کارم برطرف کنم و با نشاط و حال خوب در کنار خانواده باشم.

ایرج صداقت / استادیار دانشگاه
ماساژ | ماساژ مهماندار | ماساژ هتل | ورزمان

خدمات ورزمان واقعا خوب و با کیفیت هست و در عین احترام و رفتار مودبانه ماسور ها برخورد دارند. مشابه این خدمات در خارج از کشور حدود ۱۵۰ دلار قیمتش هست. خوشحالم که از این به بعد میتونم از یک شرکت ایرانی خدمات عالی بگیرم.

میترا محمودی / مهماندار

وبلاگ ورزمان

ورزمان در رسانه ها