درباره ی ورزمان

ورزمان نامی پارسی برابر ماساژ است. ورزمان نخستین  سامانه ی ایرانی ارجاع متقاضیان دریافت خدمات ماساژ در محل مشتری می‌باشد. تمامی کالاها و خدمات این سایت حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات کشور است. ماسور های ورزمان پزشک، پرستار و ماسور متخصص دارای مدارک آموزشی معتبر از سازمان فنی و حرفه ای و فدراسیون پزشکی ورزشی هستند و پیشینه و سوابق ایشان از نظر علمی و امنیتی چک شده است.

ما، در ورزمان، برای راحتی مشتریان‌ مان ، سامانه‌ای ایجاد کرده‌ایم تا همواره در دسترس، به‌ سادگی آماده‌ی پذیرش سفارش‌ها و پاسخگوی کاربران باشد. اولویت ورزمان، ساختن خاطره‌ای نیک، توام با احترام و ایجاد حسی غنی، از کیفیت خدمات ماساژ است. ماموریت ورزمان، ارایه‌‌ی خدماتی آرامش‌بخش، لوکس و امن با ماسورهایی متخصص، حرفه‌ای و خوش‌رفتار، منطبق با بروزترین استاندارهای بین المللی است تا خدماتی ارزنده، شایسته‌ی ایرانیان فرهیخته، بیافرینیم.

ورزمان از طریق وب سایت و به زودی از طریق اپلیکیشن گوشی همراه، شما  را به ماسورهای حرفه ای با سابقه ی فردی و کاری روشن ، دارای مدارک تحصیلی و تخصصی آموزشی ماساژ، گواهی سلامت بهداشت و تحت بیمه ی مسئولیت، مرتبط می‌سازد. شما میتوانید با چند کلیک به سادگی خدمت مورد نظر را برای روز، ساعت و محل دلخواه خود رزرو نموده و خدماتی با کیفیتی ۵ ستاره ،ایمن ، آرامش بخش و منحصر بفرد را تجربه کنید. همواره میتوانید با تماس با بخش پشتیبانی سایت نسبت به تغییر یا حذف درخواست و همچنین بیان نظرات و شکایت های خود اقدام نمایید. با کمال افتخار آماده شنیدن صحبت های شما هستیم. رضایت مشتری و خاطره ای خوش از خدمات  همه ی آن چیزی است که ورزمان به دنبال آن است.

چه کسانی به شما خدمات ارایه میکنند و چه مدارکی دارند؟

خدمات ورزمان درمانی نیست. هیچ یک از خدمات ورزمان به جهت درمان ارایه نمی گردند. 

خدمات ماساژ ورزمان، توسط پزشکان ماسور  عضو سازمان نظام پزشکی، پرستاران ماسور عضو سازمان نظام پرستاری و متخصصین ماسور آموزش دیده توسط فدراسیون پزشکی ورزشی و سازمان فنی حرفه ای که مدارک خود را دریافت نموده اند به عنوان مجری خدمات، ارایه می شود. 

ورزمان یک سامانه است برای ارجاع خدمات درخواستی توسط مشتریان به متخصصین واجد شرایط و دارای مجوز خدمات لطفا برای اطلاعات بیشتر صفحه شرایط استفاده را ملاحظه فرمایید.

تیم اجرایی ورزمان 

مجموعه ورزمان از تعدادی جوان با انگیزه و پر انرژی تشکیل شده است. از مدیریت، بخش های فنی ،مشاوران،رهیاران، متخصصین منابع انسانی،ارتباط با مشتریان و ماسورهای آموزش دیده رسمی دارای مجوز خدمات حرفه ای با پشتوانه ای از سال ها تجربه در کسب و کار و تجاری سازی ایده های ناب که ارایه ی چنین خدمات با کیفیت و لوکسی را در خور ایرانیان می‌دانند. ورزمان هر روز در اندیشه ی بهبود و ارتقا است. ایجاد خاطره ای خوشایند از تجربه ی خدماتی با کیفیت، همراه با رضایت مشتری همه آن چیزی است که برایش تلاش می‌کنیم.

علی ده بزرگی

علی ده بزرگی
بنیانگذار و مدیر اجرایی

به عنوان صاحب امتیاز و بنیانگذار ورزمان همواره در دسترس است. تجربه سال ها ارایه خدمات بازرگانی و رفت و آمدهای تجاری در شرق آسیا او را با صنعت ماساژ آشنا کرده است و علاقمند است تا هموطنان نیز بتوانند هر چه بیشتر از فواید ماساژ بهرمند باشند. او ورودی سال ۸۲ رشته ی فن آوری اطلاعات و فارغ التحصیل دوره وبمستری است که  افتخار شاگردی استاد علی حاجی محمدی را دارد. از نظر او ماساژ نه فقط به عنوان یک خدمت لوکس بلکه به عنوان بخشی از سبک زندگی روزمره ی هر انسان ضروری است. ایجاد اشتغال برای ماسور ها و افزایش مداوم کیفیت آموزش و خدمات، کاری است که او به صورت روزمره در ورزمان انجام میدهد

محسن فاضل پور
مدیر فنی

به عنوان مدیر فنی مجموعه ورزمان، کارشناس ارشد وب و طراح کسب و کار های اینترنتی است که توسعه زیر ساخت های تکنیکی و فنی ورزمان را به عهده دارد. تجربه ی سال ها طراحی در زمینه ی کسب و کار های اینترنتی و اشتغال در برترین شرکت های توسعه وب ایران در کارنامه ی اوست. تیم محسن فاضل پور، نامزد برترین توسعه دهندگان از نظر طراحی در جشنواره وب و موبایل ایران بوده است.

ورزمان یعنی ماساژ