پیدا کردن ماساژ درمانگر واقعاً عالی، فردی که مهارت‌ها، سبک و شخصیتش با شما همخوانی داشته باشد می‌تواند آن‌قدر تاثیرگذار باشد که تجربه‌ای صرفاً خوشایند (یا بدتر، خسته‌کننده) را به ماساژی شفابخش و متحول‌کننده تبدیل کند که باعث شود مدام برای ماساژ دوباره به آن فرد مراجعه کنید.
تا وقتی‌که روی تخت ماساژ درمانی قرار نگیرید، نمی‌توانید از انتخاب ماسور خود مطمئن باشید اما چند پرسش کلیدی که در ادامه می‌خوانید، کمک می‌کنند تا درمانگر خوب را تشخیص دهید.

انتخاب ماسور

سوالاتی که در اینجا مطرح می‌کنیم همگی باعث می‌شوند تا بتوانید در انتخاب ماسور قوی‌تر عمل کرده و انتخاب درستی داشته باشید.

۱٫ آیا مجوز فعالیت در سطح ملی دارد؟

در ایالات متحده بیش از سیصد مدرسه و برنامه، به ماساژ درمانگرها مجوز می‌دهند. برای گرفتن مجوز در سطح ملی، فرد باید مجموعه‌ای از مهارت‌های پایه را داشته باشد، در آزمون قبول شود، به معیارهای اخلاقی خاص پایند بماند و در آموزش مستمر شرکت کند.

massage- انتخاب ماسور

۲٫ آیا مجوز فعالیت در سطح ایالت دارید؟

ایالات‌ها متفاوت هستند اما اغلب آن‌ها (۴۲ ایالت به‌علاوه ناحیه کلمبیا) به ماساژ درمانگرها مجوز می‌دهند؛ برخی از مجوزها اختیاری و بقیه اجباری هستند. به دنبال انتخاب ماسور باشید که مجوز ایالتی دارد زیرا معمولاً به این معناست که فرد، حداقل ساعت‌های آموزشی را گذرانده و در آزمون قبول شده است.

۳٫ چند ساعت آموزش دیده‌اید؟

این پرسش مفید است، به‌خصوص در مورد ایالت‌هایی که نظارت جدی بر این مساله ندارند که چه افرادی می‌توانند خود را ماساژ درمانگر بخوانند. پاسخ مناسب به این پرسش حداقل ۵۰۰ ساعت است. به نقل‌ از انجمن ماساژ درمانی آمریکا، ماساژ درمانگرها، به‌طور متوسط ۶۳۳ ساعت آموزش می‌بینند. ماساژ درمانگری که کمتر از ۵۰۰ ساعت آموزش دیده است نیز می‌تواند مناسب باشد اما این عدد را به‌عنوان معیار در نظر بگیرید. این موضوع نیز انتخاب ماسور را برای شما ساده‌تر می‌کند.

۴٫ آیا تمرین‌های خاص یا پیشرفته‌ای انجام می‌دهید؟

wellness- انتخاب ماسور

بهترین ماسورها، سال‌ها به توسعه تخصص‌هایشان می‌پردازند و مجموعه مهارت‌های خاص‌شان را تکمیل می‌کنند. ماسوری که خواهان دست‌یابی به اوج مهارت ماساژ چینی است و چندین هفته در سال را به تمرینات ویژه اختصاص می‌دهد، ممکن است نسبت‌ به فردی کلی‌گرا که تنها چند حرکت ساده را در مدرسه ماساژ یاد گرفته است، بیشتر مفید باشد.‌ درصورت داشتن نیازهای خاص، این موضوع درمورد شما نیز صدق می‌کند. برای مثال، اگر در فعالیت آخر هفته‌ آسیب دیده‌ باشید، ممکن است ماسور بر ماساژ ورزشی تأکید کند اما در صورت دچار شدن به فیبرومیالژیا، این ماساژ مناسب‌تان نخواهد بود. این گزینه‌ها نیز در انتخاب ماسور به شما کمک می‌کند.

آخرین توصیه این‌که افراد را ارجاع دهید.

اگر برای‌تان مهم است که چه کسی دستانش را بر بدن‌تان می‌گذارد، اشکالی ندارد.‌ اگر می‌خواهید ناگهانی عمل کنید و فقط برای یک‌ بار، در سالن ماساژ محلی نوبت بگیرید، اشکالی ندارد اما اگر می‌خواهید ماساژ را به‌عنوان سرمایه‌گذاری بلندمدت بر روی بدن‌تان، انتخاب کنید یا اگر دچار گرفتگی عضلانی شدید ناشی از ورزش شده‌اید و فکر می‌کنید به درمان نیاز دارید، از دوستان‌تان بپرسید در انتخاب ماسور کمک بگیرید. اگر دوستان‌تان ماساژ انجام نمی‌دهند، از باشگاه یوگا، باشگاه تندرستی، مرکز طب سوزنی یا مطب فیزیوتراپ محلی‌تان بپرسید. اغلب، این افراد، با مرکز «او چه کسی است» محلی در تماس هستند، که متخصصان تکنیک‌های درمانی برای بهبود سلامتی را معرفی می‌کنند و می‌توانند مسیر درست را به شما نشان‌ دهند.

Call Now Buttonتماس برای ثبت سفارش سریع
error: این محتوا محافظت شده است :)