یادگیری مستمر موضوعی است که معمولا در زمینه پزشکی برای پرستاران و پزشکان مطرح است. با وجود تحصیلات گسترده، مهم است که روش های به روز را بکار ببرند، اطلاعات آموخته شده در دانشگاه را بکار ببندند، مفاهیم جدید را فرا بگیرند و مهارت خود را بهبود دهند. این مسئله برای ماساژدرمانگران هم همینگونه است. آنان نقش به سزایی در سلامت روحی و جسمی ماساژگیرندگان ایفا می کنند و یادگیری برای ماساژدرمانگران برای رشد حرفه ای آن ها حیاتی است.

یادگیری برای ماساژدرمانگران

یادگیری برای ماساژدرمانگران

چرا یادگیری مستمر یک لازمه حیاتی است؟
لازمه عمومی برای داشتن گواهی در بیشتر حیطه ها، ۵۰۰ ساعت کارآموزی است. این زمان، برای احاطه بر هر روش ماساژ و حصول اطمینان از اینکه هر ماساژ درمانگر فهم کاملی از مفاصل، عضلات، نقاط تنش و مشکلات پزشکی پیدا کرده است، کافی نیست. در نتیجه، با یادگیری برای ماساژدرمانگران باید این کوتاهی را جبران کرد تا مطمئن شویم که هر ماساژگیرنده، ماساژی ایمن که به طور تخصصی انجام شده دریافت می کند.

چگونه با یادگیری مستمر از عموم محافظت می‌شود؟

massage- یادگیری برای ماساژدرمانگران

ماساژدرمانگر برای پیش‌برد مهارت ماساژ درمانی باید برای یادگیری مستمر زمان بگذارد تا روش‌های پیشرفته را یاد بگیرد، دانش پزشکی خود را گسترش دهد و ذهنیت مورد نیاز برای گرفتن بهترین تصمیمات درمانی ممکن برای هر ماساژگیرنده را ایجاد کند. بدون لازمه های یادگیری برای ماساژدرمانگران، انگیزه یادگیری و خلق محیطی ایمن کاهش میابد. برای جلوگیری از خلأ مهارتی، آسیب، روش‌های ضعیف و شرایط غیر ایمن که می‌توانند منجر به صدمه به مراجع شود، باید یادگیری مستمر حفظ شود.

یادگیری مستمر برای ماساژدرمانگران چه سودی دارد؟

ماساژدرمانگرانی که یادگیری مستمر دارند می‌توانند از دانش جدید خود به سود خودشان استفاده کنند. برای تازه کاران، یادگیری برای ماساژدرمانگران می تواند یک فرصت بازاریابی باشد. ماساژدرمانگران با ایستادن در بالاترین جایگاه الزامات و گواهی های صنعت، می توانند به مراجعین خود نشان دهند که در کار خود غرور دارند و می توانند مجموعه مهارت های پیشرفته خود را برای جذب مراجعین جدید بکار گیرند. آن ها با یادگیری مستمر می توانند خود را ممتاز کرده، کسب و کار خود را رشد دهند و روش های به روز داشته باشند. یادگیری مستمر اشتیاق ماساژدرمانگران را با تکمییل شکل ماساژ نسبت به کارشان افزایش می دهد و سبب می شود که به حرفه خود به شیوه ای جدید که در صنعت تغییر ایجاد می کند، نگاه کنند. جذاب است که یکنواختی روش های ماساژ را شکسته و روش های جدید یاد بگیریم و رشد الهام بخشی داشته باشیم.

Call Now Buttonتماس برای ثبت سفارش سریع
error: این محتوا محافظت شده است :)