صورت مهم ترین بخش دیداری برای هر فرد در ارتباط های اجتماعی است. صورت  اندام های حاتی  مهمی را در خود جای داده است. دیدن، بوییدن، نفس کشیدن و خوردن چهار عمل حیاتی است که صورت برای انسان انجام میدهد. از گذشته بشر به اهمیت زیبایی پی برده اسنت و تاثیر آن را بر روابط شخصی و اجتماعی خود دریافته است. ازین رو مراقبت از صورت و حفظ زیبایی آن به بخش مهمی از زندگی انسان به ویژه بانوان تبدیل شده است. علاوه بر استفاده از کرم های متنوع و آرایش، ماساژ صورت نیز از گذشته های دور برای حفظ قوام و زیبایی صورت مورد توجه بوده است. در این مقاله از ورزمان به صورت خلاصه با شش تکنیک برای ماساژ صورت آشنا میشویم.

 

شش تکنیک کاربردی برای ماساژ صورت

ماساژ صورت

۱- پیشانی شروع خوبی برای ماساژ صورت است.

برای این نوع از ماساژ صورت میتوانید دست خود را به کرم های پوست یا روغن آغشته کنید و انگشتان هر دو دست را روی خط میانی ابرو ها قرار داده و به سمت شقیقه ها بکشید. این ماساژ را دو تا سه دقیق ادامه دهید. ماساژ پیشانی باعث جلوگیری از ایجاد چین و چروک های عمیق در میانسالی شده و طراوت و شادابی را به صورت شما میبخشد.

۲-ماساژ ابرو ها

عضلات بالای ابرو در واکنش های صورت شما به عنوان بدن نقش موثری دارند. برای اینکه بتوانید از چین خوردن پوست این قسمت جلوگیری کنید میتوانید به مدت دو تا سه دقیق انگشت بزرگ هر دست را در مسیر خواب ابرو ها روی آن  ها بکشید.

۳- بالای لب

برای ماساژ بالای لب به سادگی میتوانید انگست های سبابه خود را بالای لب ها و زیر بینی قرار دهید و به آرامی فشار آورده و پس از ۳۰ ثانیه به سمت طرفین لب ها بکشید. با تکرار این حرکت همرا بع روغن میتوانید از چروک های صورت پس از ۴۵ سالگی جلوگیری کنید.

۴-چانه

برای ماساژ صورت در بخش پایین لب ها چانه دو انگشت سبابه خود را در نقطه ی چانه قرار دهید و به سمت کناره ی لب ها بکشید. این نوع از ماساژ صورت شبیه عدد هفت میباشد.

ماساژ صورت

۵-ماساژ لپ ها

 

کف دست خور را به روغن یا کرم آغشته کنید و آن ها را زیر گونه ها قرار دهید سپس به سمت بالا و شقیقه ها حرکت دهید. هر بار دو تا سه دقیقه میتوانید این حرکت را ادامه دهید. به یاد داشته باشید که هر بار که این حرکت را به سمت بالا انجام میدهید باید دست را از روی صورن برداشته و بهع جای ابتدایی برگردید و این حرکت را تکرار کنید. یا کف دست صورت را به سمت پایین نکشید.

 

ماساژ صورت به عنوان یکی از گزینه های مراقبت از سامت و زیبایی به ویژه برای بانوان همواره مطرح بوده است. ماساژ صورت باعث میشود سال های بیشتری بتوانید از شادابی و سلامتی پوستی بدون چین و چروک بهرمند باشد و با کمترین هزینه بدون نیاز به عمل های جراحی زیبایی طبیعی صورت خود را با ماساژ صورت حفظ کنید. خدمات ماساژ صورت در قالب اسپا و جوان سازی پوست ویژه بانوان در ورزمان راه اندازی خواهد شد.

Call Now Buttonتماس برای ثبت سفارش سریع
error: این محتوا محافظت شده است :)