پرسش و پاسخ ماساژ

ورزمان چگونه کار میکند؟

پرسش و پاسخ ماساژ- ورزمان سامانه ی یکپارچه ی ارجاع خدمات ماساژ است. شما به راحتی می‌توانید با انتخاب نوع ماساژ، ساعت و روز دلخواه، خدمات ماساژ را در محل منزل، کار یا هتل دریافت نمایید. ماسور‌های آموزش دیده با سابقه ی روشن حرفه ای و امنیتی، بالاترین کیفیت خدمات را به شما ارائه می‌نمایند.

چه خدماتی را می توانم انتخاب کنم؟

پرسش و پاسخ ماساژ- در حال حاضر دو نوع ماساژ قابل ارائه می‌باشد. ماساژ تایلندی و ماساژ سوئدی . برای اطلاعات بیشتر می توانید به برگه خدمات مراجعه فرمایید.

آیا نیاز به داشتن وسایل خاصی دارم؟

پرسش و پاسخ ماساژ- خیر. صرفا محلی آرام و راحت را برای اجرای خدمات ماساژ در نظر بگیرید.

آیا خدمات ورزمان درمانی است؟

پرسش و پاسخ ماساژ-خیر. هیچ یک از انواع ماساژ ارائه شده به هدف درمان نمی‌باشد. ماسور‌ها طبق تخصص خود صرفا به انجام ماساژ تعریف شده می‌پردازند و به هیچ عنوان فعالیت درمانی ندارند.

آیا مواردی برای منع ماساژ وجود دارد؟

پرسش و پاسخ ماساژ-بله .در صورتی که به بیماری های پوستی، حساسیت های پوستی ، فشار خون بالا، آرتروز، پوکی استخوان ، دیسک های گردن و کمر، کهولت سن یا سرطان مبتلا هستید ،ماساژ برای شما مناسب نیست. اگر بانوی باردار هستید نیز از دریافت ماساژ های عرف اجتناب فرمایید. پیش از انجام ماساژ شما فرمی را تکمیل مینمایید بنابر این اگر بیماری یا ضعف حرکتی و اندامی خاصی دارید به اطلاع ماسور می رسانید. لطفا پیش از درخواست ماساژ با پزشک خود مشورت نمایید.

ماسور های ورزمان چه مدارکی دارند؟

ماسور های ورزمان سه گروه میباشند:

۱- پزشکان سازمان نظام پزشکی: که دوره های تخصص ماساژ را گذرانده اند

۲- پرستاران سازمان نظام پرستاری: که دوره های تخصصی ماساژ را گذرانده اند

۳-ماسور های حرفه ای: که دوره های تخصصی را در سازمان فنی حرفه ای و فدراسیون پزشکی ورزشی گذرانده اند.

 

مدارک کلیه ماسور های ورزمان همواره قابل استعلام در مراجع قانونی کشور میباشد.

ورزمان چگونه ماسورها را انتخاب می‌کند؟

پرسش و پاسخ ماساژ-ورزمان مجموعه ای سخت گیر است. الویت ورزمان کیفیت، بهداشت و رضایت مشتری است. شایسته سالاری واخلاق مداری بنیان های تفکری ورزمان هستند. همه ی افرادی که در بخش های مختلف ورزمان مشغول به کار هستند از بخش های اجرایی،فنی و خدماتی با وسواس و نکته سنجی انتخاب می‌شوند. حضور در ورزمان علاوه بر شایستگی های تخصصی و سوابق درخشان کاری نیازمند گذر از آزمون های حرفه ای،بهداشتی،اخلاقی،روانشناسی و امنیتی است.
همواره می‌توانید از بخش تماس با ما پرسش های خود را ارسال فرمایید. پاسخگوی شما هستیم.

آیا ماسور های ورزمان به مشتریان با جنس متفاوت خدمات ارایه می‌دهند؟

پرسش و پاسخ ماساژ-خیر. ماسور های ورزمان بر اساس تعهد‌های اخلاقی و حرفه‌ای فعالیت می‌نمایند و تابع قوانین جاری کشور می‌باشند. با توجه به اینکه در هنگام ثبت نام کد ملی مشتری با اطلاعات ارسالی اهراز هویت می‌گردد ،لذا برای بانوان مشتری ورزمان صرفا ماسور خانم و برای آقایان ماسور مرد، به ارایه ی خدمات می‌پردازند.

چگونه می‌توانم با ورزمان همکاری کنم؟‌

پرسش و پاسخ ماساژ- همکاری با ورزمان مستلزم داشتن روحیه کار جمعی، تلاش مستمر، رعایت ادب و احترام متقابل و آمادگی برای یادگیری همیشگی است. برای درخواست همکاری با ورزمان لطفا فرم بخش همکاری را تکمیل فرمایید.

پاسخ پرسشم را پیدا نکردم!

در ورزمان ما همواره پاسخگوی شما هستیم. لطفا از روش های زیر پرسش خود را بپرسید:

۱-  تماس تلفنی با بخش پشتیبانی با شماره ی ۰۲۱۴۱۲۵۶۵۶۵
۲- جعبه ی گفتگوی چت با پشتیبانی  در سمت راست پایین صفحه
۳-ارسال ایمیل به نشانی  crm@varzeman.com