کارت هدیه ماساژ می‌تواند هدیه عالی برای عزیزان باشد. فصل تعطیلات برای بسیاری از مردم بسیار شلوغ است. فرقی نمی‌کند که شما در حال برنامه‌ریزی، آشپزی، سرگرمی، سفر و یا خرید هستید، ممکن است در این زمان از سال استرس بیشتری داشته باشید. ماساژ درمانی راه خوبی برای کم کردن استرس است و هدیه ماساژ به کسانیکه دوستشان دارید می‌تواند هدیه جالبی برای آن‌ها باشد.

هدیه ماساژ

آیا کارت هدیه ماساژ در تعطیلات هدیه خوبی محسوب میشود؟

بسیاری از مردم آرزو دارند که بتوانند از ماساژ مکرر لذت ببرند، اما توجیه هزینه آن دشوار است. پرداخت هزینه یک جلسه ماساژ می‌تواند مانند حس ولخرجی کردن باشد، به خصوص در تعطیلات بسیاری از ما با خرج کردن پول برای خودمان به جای اطرافیان ممکن است احساس گناه کنیم. آن‌هایی که در زندگیشان به مراقبت از خود اهمیت می‌دهند، یک کارت هدیه ماساژ می‌تواند، هدیه مناسبی باشد. حتی اگر افرادی که در لیست شما هستند از ماساژ بهره می‌برند و به طور منظم در برنامه‌ خود از آن استفاده می‌کنند. شما می‌توانید به آن‌ها تجربه یک درمانگر جدید یا نوع جدیدی از ماساژ را هدیه بدهید. ​دریافت کارت هدیه ماساژ، بهانه خوبی برای عزیزان شما است تا وقتی را به خود اختصاص دهند، روی مراقبت خود تمرکز کرده، و در طول یک فصل فوق‌العاده شلوغ استراحت کنند. ​

هدیه ماساژ

فواید درمانی ماساژ چیست؟

با توجه به انجمن ماساژ درمانی آمریکا، ۵۲ % از مردم برای بهبود سلامت خود ماساژ دریافت می‌کنند.فواید سلامتی جسمی و روحی ماساژ می‌تواند به مدت طولانی بعد از جلسات درمان آن‌ها باقی بماند.

گروهی از محققان در دانشگاه Almeri اسپانیا دریافتند افرادی که از ماساژ بهره می‌برند، اضطراب و افسردگی کمتر و خواب بهتری دارند، و تا یک ماه بعد از درمان، تسکین درد را تجربه کردند. پژوهشگران متوجه شدند که برخی از تاثیرات ماساژ، از جمله کیفیت خواب بهتر، تا بیش از شش ماه به طول انجامید. ​

تحقیقات قبلی بسیار از تاثیرات مثبت ماساژ درمانی را نشان داد است از جمله: ​

  • مدیریت و تسکین درد عمومی
  • افزایش انعطاف‌پذیری، دامنه حرکت و حالت بدنی ​
  • بهبود آسیب ورزشی ​
  • مدیریت و توان‌بخشی ​
  • تسکین میگرن و سردردهای تنشی ​
  • بهبود خواب ​
  • هضم و گوارش بهتر ​
  • تسکین دردهای میوفاسیا و فیبرومیالژی

​ماساژ درمانی نیز می‌تواند یک درمان مکمل موثر برای افراد مبتلا به دیابت، بیماری‌های قلبی، سرطان، مولتیپل اسکلروزیس (ام اس) و سایر شرایط باشد. ​

ماساژ درمانی برای کاهش استرس در تعطیلات

بسیاری از مردم وقتی که بسیاری از تعهدات اجتماعی و فشارهای مالی فصل تعطیلات به وقوع می‌پیوندند، احساس گناه می‌کنند. برخی ممکن است در طی ماههای سرد زمستان دچار اختلال احساسی فصلی (SAD)شوند، هر چند که این بیماری می‌تواند در هر زمانی از سال رخ دهد.

​افراد با مشکلات سلامت روانی مانند افسردگی، اضطراب و استرس اغلب به خوبی به ماساژ درمانی پاسخ می‌دهند؛که به طور کلی اثرات جانبی کمی دارد و یک درمان مکمل موثر در کنار سایر روش ها باشد. اما مهم است که قبل از اضافه کردن ماساژ به برنامه درمان خود، با پزشک خود مشورت کنید.

​دادن هدیه ماساژ به عزیزان می‌تواند به آن‌ها در غلبه بر استرس، تجربه احساس بهتر، و استراحت در طول تعطیلات کمک کند. ​

 

هدیه ماساژ درمانی

برخلاف بسیاری از هدایای دیگر، شما می‌توانید کارت‌های هدیه ماساژ را از خانه بدون نیاز به نگرانی در مورد اندازه‌ها، رنگ‌ها و یا روندهای مد سفارش دهید. گیرنده شما می‌تواند نوع ماساژ را انتخاب کند و یا شما می‌توانید آن‌ها را با چیزی که فکر می‌کنید از آن لذت می‌برند، غافلگیر کنید. ​ماساژ هم چنین می‌تواند هدیه‌ای عالی برای افرادی که دقیقه آخر خرید می‌کنند باشد.

اگر در روزهای آخر فصل وقت سر خاراندن ندارید و در این فکر هستید که برای اعضای خانواده یا دوستان چه چیزی تهیه کنید، ماساژ درمانی می‌تواند هدیه‌ای خاص و متفکرانه برای نشان دادن علاقه شما به سلامتی و شادی یک فرد باشد. ​ماساژ درمانی در سال جدید را به عزیزانتان هدیه کنید.

​برای مطالعه مقالات بیشتر به وبلاگ ورزمان مراجعه کنید : https://varzeman.com/blog/

Call Now Buttonتماس برای ثبت سفارش سریع
error: این محتوا محافظت شده است :)