ماساژ در محل هاردتک

۱- برای سفارش از لینک روبرو نسبت به رزرو اقدام نمایید.

۲- ماساژ  توسط متخصص حرفه ای و آموزش دیده و دارای مجوز خدمات از طرف استارتاپ ورزمان اجرا می‌گردد. در صورتی که بیماری خاصی دارید نظر پزشک خود را پیش از دریافت خدمات ماساژ جویا شوید.

۳-خدمات ماساژ در حال حاضر برای روزهای یسه شنبه هر هفته از ۱۲ ظهر تا ۲۰ شب برای آقایان در نظر گرفته شده است.  با توجه به استقبال زیاد در سایر شرکت ها، افزایش روزهای دیگر هفته نیز امکان پذیر است. امیدواریم بتوانیم بزودی برای بانوان نیز چنین خدماتی را فراهم نماییم.

۴-نیاز به هیچ وسیله خاصی ندارید. فقط تیشرت و شلوار راحتی به همراه داشته باشید.

۵- مدت زمان استاندارد برای ماساژ در محل کار ۲۰ دقیقه است

۶- هزینه خدمات ماساژ  با هفتاد درصد تخفیف از طرف هاردتک  ۹  هزار تومان می‌باشد.

ماساژ در محل کار هاردتک

چگونه نوبت ماساژ ثبت کنم؟

۱/از طریق دکمه زیر وارد حساب کاربری / ثبت نام بخش رزرو شوید.
۲/ روز و ساعت را انتخاب کنید
۳/نحوه پرداخت را مشخص کنید و تمام!

                ۲۰ دقیقه ماساژ / ۹ هزار تومان

ثبت نوبت ماساژ

در صورتی که از بخش ثبت نوبت نتوانستید فرایند رزرو را انجام دهید، برای انجام پرداخت آنلاین بدون صف و نوبت میتوانید از اینجا اقدام نمایید. لطفا پس از پرداخت با شماره ۰۲۱۴۱۲۵۶۵۶۵ هماهنگ نمایید.

ورزمان چیست؟ و چگونه کار می‌کند؟

ورزمان نخستین سامانه سفارش خدمات ماساژ در محل مشتری است. این خدمات در منزل، محل کار و هتل محل اقامت مشتری قابل ارایه است.

چرا ماساژ در محل کار؟

بسیاری  از افراد ساعت های طولانی کار می‌کنند. بنابراین فرصت کافی برای ورزش ندارند. ماساژ یک راه حل میان رشته ای برای کم تحرکی و مدیتیشن است. کارهای تکراری و خستگی های مداوم افراد را فرسوده و افسرده میکند. این مشکلات در میان مدت هزینه های سلامتی را افزایش می‌دهد. بسیاری از شرکت ها هزینه های بالایی از بابت بهروری پایین و بیماری های ناشی از یکجا نشینی و کم تحرکی متحمل می‌شوند. ماساژ در محل کار به عنوان راهکاری جدید در شرکت های برتر جهان مورد توجه قرار گرفته است. بر اساس تحقیقات انجام شده، افزایش راندمان و انگیزه کاری، همچنین کاهش مرخصی های ناشی از بیماری ها و افزایش حس تعلق و ماندگاری نیرو های متخصص از نتایج قابل توجه ماساٰژ در محل کار بوده است.

بلاگ ورزمان