ماسور یا ماساژور ، اسم های بسیاری به واسطه شغل ها یا کالا ها در کشور ما مرسوم شده اند. این مطلب در مورد برند ها نیز صادق است. برای مثال میتوان به ریکا برای مایع ظرفشویی اشاره کرد. در مورد ماساژ نیز این فرایند ادامه دارد. اینکه فردی که به شغل ماساژ اشتغال دارد یک ماسور بنامیم یا ماساژور برای بعضی افراد تبدیل به دغدغه شده است. فرای اینکه بخواهیم در مورد صحت و درستی هر یک از این نام ها صحبت کنیم، مهمتر آن است که بدانیم یک ماسور یا ماساژور موفق چه ویژگی هایی میتواند داشته باشد.

ماساژورماساژور یا ماسور

ویژگی های یک ماسور یا ماساژور خوب را میتوان به طور خلاصه اینگونه بیان کرد.

۱- حس خدمت گذاری و مراقبت:

افرادی که ذاتا به دیگران اهمیت میدهند و آسایش و راحتی دیگران برایشان مهم است شاید بتوانند از مراجع خود مراقبت بیشتری نمایند و در شغل ماساژ موفقتر باشند.

۲-کرامت اخلاق:

ماساژ در حین انجام شامل لمس نزدیکترین سطوح بدن انسان است که به صورت عرف در دسترس همگان نیست. بنابراین فرد ماساژ گیرنده باید بتواند با آرامش تن خود را به دستان هنرمند ماسور بسپارد تا وی را تیمار کند. رفتار اخلاقی و محترمانه با ماساژ گیرنده میتواند باعث آرامش و تشویق وی برای تکرار دریافت خدمات ماساژ شود.

۳-آموزش های حرفه ای:

با توجه با اینکه در حال حاضر ماساژ به یک علم بدل گشته لازم است افرادی که در این زمینه فعالند آموزش های مرتبط را گذرانده باشند. آموزش های مهارت های حرفه ای ماساژ توسط آموزشگاه های معتبر سراسر کشور در حال انجام است. این آموزشگاه ها با سرفصل قرار دادن طرح درس سازمان فنی حرفه ای به عنوان کاربر ماساژ به آموزش علاقمندان در این زمینه پرداخته و به صورت تئوری و عملی به این مهم میپردازد. دانش و آگاهی برای ماسور یا ماساژور از اهمیت جدی برخوردار است. این آموزش ها نه تنها مسایل علمی را در بر میگیرد بلکه دروسی شامل اخلاق ماساژ را نیز شامل میگردند.

ماسورهای فعال در ورزمان همه ی صلاحیت های بالا را باید به نحو احسن داشته باشند تا بتوانند تایید انجام خدمات باری مشتریان را به دست آورند.

 

 

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس برای ثبت سفارش سریع
error: این محتوا محافظت شده است :)