وقتی به گزینه‌های مختلفی در خصوص شغل ماسوری نگاه کنید، باید به خیلی چیزها دقت کنید. ممکن است به این فکر کنید که خودتان کارتان را شخصاً شروع کنید یا به عنوان ماسور برای شرکت کار کنید. هر دو گزینه مزایای و معایبی دارند. در این مقاله در مورد مزایا و معایب کار در مراکز ارائه دهنده ماساژ صحبت می‌کنیم.

کار در مراکز ارائه دهنده ماساژ

کار در مراکز ارائه دهنده ماساژ

بهتر است اول از همه به معایت کار در مراکز ارائه دهنده ماساژ و شغل ماسور در این مراکز بپردازیم…

۱- حق‌الزحمه‌ی ماساژور

اگر شما کار خودتان را شروع کرده باشید، که می‌توانید خودتان نرخ را تعیین کنید و خب این خیلی جذاب است! اما شما چه یک پیمانکار مستقل باشید یا به عنوان کارمند برای شرکت کار کنید، شرکت برای شما نرخ خاصی در نظر می‌گیرد. با این که ممکن است فرصت‌هایی برای اضافه حقوق و پاداش هم داشته باشید، اما هزینه‌ی کلی آن چیزی نخواهد بود که خودتان می‌توانستید دربیاورید. بعداً در مورد شرایط مالی کامل صحبت می‌کنیم اما این چیزی است که باید حتماً برای کار در مراکز ارائه دهنده ماساژ در نظر بگیرید.

۲- انتخاب مراجعان

وقتی به صورت خصوصی کار می‌کنید، می‌توانید مراجعانی داشته باشید که خودتان می‌خواهید. اما اگر برای یک مرکز ماساژ کار می‌کنید، در انتخاب مراجعان همیشه آن‌قدری که در کار خصوصی خودتان آزادی داشتید، آزادی نخواهید داشت. اما خبر خوب این که مرکز ماساژ هر کاری که بتواند می‌کند تا اطمینان حاصل شود که به شما آسیبی نمی‌رسد. حتی به احتمال زیاد برای شما بیمه نیز در نظر می‌گیرد.

۳- ماساژ تخصصی

work massage- کار در مراکز ارائه دهنده ماساژ

شاید در ماساژ ورزشی یا ماساژ پیش از زایمان تخصص داشته باشید اما مسأله این است که با کار در مراکز ارائه دهنده ماساژ همیشه با این نوع ماساژ رو به رو نخواهید شد و ممکن است تخصص شما هدر برود. پس آماده باشید تا بتوانید ماساژهای تخصصی مرکز را انجام دهید.

حالا در مورد مزایای کار در مراکز ارائه دهنده ماساژ برای صحبت کنیم.

۱- تنوع در کار

وقتی برای یک مرکز ماساژ که خدمات ماساژ را برای کارمندان ادارات ارائه می‌دهد، کار می‌کنید، هر روزتان می‌تواند متفاوت باشد. اگر از ملاقات با افراد مختلف و رفتن به دفاتر جدید و متفاوت لذت می‌برید، قطعاً کار برای شرکت را دوست خواهید داشت. در این صورت شما هر روز و ساعت‌ها محدود به همان اتاق نیستید، می‌توانید به جاهای مختلفی بروید.

۲- کارهای مختص به خودتان

این شرکت‌ها تیم بازاریابی دارند که کل وظیفه‌اش پیدا کردن کار برای شما است. رفته رفته روزهایی خواهد آمد که نه تنها ماساژ درمانگر هستید، بلکه باید بخش مالی کارتان را مدیریت کنید، و جذب مشتری از طریق بازاریابی در صدر آن است.

۳- دریافت مزایا

january- کار در مراکز ارائه دهنده ماساژ

به این بستگی دارد که به عنوان یک پیمانکار مستقل استخدام شده‌اید یا کارمند هستید؟ اگر کارمند هستید هم مزایای خاصی برایتان در کار در مراکز ارائه دهنده ماساژ وجود دارد.

۴- اتمام کار با پایان شیفت کاری

چون خصوصی و برای خودتان کار نمی‌کنید، لازم نیست کارهای حسابداری را هم خودتان انجام دهید. وقتی به خانه برمی‌گردید به کارهای خانه برسید، کارهای شخصیتان را انجام دهید یا این که برای خودتان بازاریابی کنید. در پایان شیفت کاریتان از زمان استراحتی که دارید لذت ببرید، این کمک می‌کند وقت ارزشمندتان را ذخیره کنید و از استرس‌های اضافه به دور باشید.

۵- پرداخت هزینه‌ها

قبلاً در مورد این که کار در شرکت‌ها باعث می‌شود نتوانید نوع پرداختتان را انتخاب کنید، صحبت کردیم. اما خوبی که دارد این است که هزینه‌ها به عهده‌ی شما نیست. پرداخت هزینه‌های بازاریابی، اجاره، قبض‌ها، هزینه‌های خشکشویی و این‌ها هیچ‌ کدام از حقوق شما پرداخت نمی‌شود و این در بلندمدت به پس‌انداز کمک می‌کند. این نیز خود یک مزیت عالی در مورد کار در مراکز ارائه دهنده ماساژ  است.

۶- حفظ مراجعان خصوصی

شما مجبور نیستید که بین کار خصوصی برای خودتان و کار در مراکز ارائه دهنده ماساژ، فقط یکی را انتخاب کنید. بسیاری از تراپیست‌هایی که با شرکت‌ها کار می‌کنند، مشتریان خودشان را هم دارند و به طور خصوصی هم کار می‌کنند. به این ترتیب، می‌توانند در زمان‌هایی که مراجع نیست با شرکت‌ها کار کنند. این کار واقعاً انعطاف دارد.

۷- ملاقات با تراپیست‌های دیگر

گاهی اوقات پیش می‌آید که ادارات نیازمند چندین تراپیست هستند. در این مواقع این شانس را خواهید داشت که با تراپیست‌های دیگر آشنا شوید، از آن‌ها سوال بپرسید و چیزهای زیادی از هم یاد بگیرید. به این ترتیب، نسبت به زمانی که تنها و برای خودتان کار می‌کنید تجربه‌های اجتماعی بیش‌تری خواهید داشت.

با این مواردی که از کار در مراکز ارائه دهنده ماساژ ارائه شد آیا دوست دارید در این مراکز کار کنید یا به صورت خصوصی خودتان فعالیت کنید؟

error: این محتوا محافظت شده است :)