اگر تفریح های آخر هفته کنار ساحل یا ماساژ ضروری پس از ماراتن باشد؛ یک ورزمان خوب در مواردی بیشتر از یک بار انجام می شود. عضله های کشیده شده، هفته ها استرس و دردهای ناخوشایند همگی تحت نظر یک درمان گر ماهر از بین می روند. در حقیقت، پژوهش ها نشان می دهند که کار بافت های نرم می تواند با جریان خون بهتر در بدن و بهبود سریع تر پس از تمرین بهبود یابند. اما از آنجا که روش درمانی ماساژ می تواند و بهتر است خلاصه ای از آرامش و ترمیم باشد.

روش درمانی ماساژ

روش درمانی ماساژ

شاید خیلی راحت نباشید یا ماساژ سطح پایین یا از نوع اشتباهی را انتخاب کرده باشید. به منظور درکی بهتر از این موضوع از مشاوره های متخصصان ما استفاده نمایید.

۱- تمامی افراد به کمک نیاز دارند

هنگامی که نوبت به ماساژ می رسد دست ها (آرنج ها) تمامی افراد با یکدیگر برابر نیست. از آن جا که راضی کردن دیگران برای ماساژ شانه هایتان پس از یک هفته کار سخت دشوار است؛ درمان گران متخصص ماساژ دادن (LMT) مزایای زیادی برای فرد دارند. آن ها تحت آموزش های گسترده قرار گرفته اند . تجربه تخصصی زیادی برای تکمیل مهارت های خود دارند. آن ها آموزش دیده اند تا نقاط کشش (گره های کوچکی در عضله های شما) را یافته و تشخیص دهند تا چه مقدار فشار لازم است تا آن را رها سازند. LMT ها برای کار روی مصدومیت های مختلف آموزش دیده اند تا ابتدا امنیت را برای مشتریان فراهم سازند.

هیننگیک می گوید: « به مدرک درمان گر توجه کنید تا مطمئن شوید او فردی دارای گواهینامه تخصصی است و داشتن مدارک زیاد برای فرد درمان گر به معنای فردی دارای دانش بالاتر نیست. در ادامه بیان می دارد که داشتن پیشوند بیشتر اسم برای یک درمانگر لزوما به منای بهتر بودن درمان گر نیست.

۲- رفتارهای پشت میز

massage trapy- روش درمانی ماساژ

حتی پس از انتخاب یک درمانگر، تجربه دریافت ماساژ و روش درمانی ماساژ می تواند خسته کننده باشد. LMT و معلم موسسه درمان ماساژ کلرادو، رابین لوئیس بیان می کند که ترس از قضاوت می تواند برای مبتدیان ماساژ سخت باشد. فقط به خاطر داشته باشید که اتاق ماساژ یک منطقه عاری از قضاوت است. فکر کردن در مورد برهنه دراز کشیدن زیر یک حوله باعث مور مور شدن شما می شود؛ لباس های خود را در نیاورید. به گفته لوئیس، اکثر درمان گران از عبارت «برای راحتی خودتان لباس هایتان را در بیاورید» استفاده می کنند، به این معنی است که این امر کاملا به شما مربوط می شود. درمان گران می توانند در حالتی که شما لباس پوسیده اید کار خود را انجام دهند؛ نکته کلیدی این است که روی میز ماساژ احساس راحتی بکنید.

۳- انجام درست ماساژ درمانی

اکثر روش های ماساژ درمانی دارای مزایای مشابهی از جمله مولفه آرام سازی است که به شما کمک می کند استرس را کنار بگذارید. نوع خاصی از ماساژ وجود دارد که بیشتر روی آزاد سازی نقطه های کشش است (که می تواند احساس اندکی پایین تر از راحتی داشته باشد) در حالی که دیگران به دنبال آرامش هستند. در ادامه معمول ترین روش درمانی ماساژ بررسی شده اند و مهم ترین مزیت آن ها بیان شده است.

Call Now Buttonتماس برای ثبت سفارش سریع
error: این محتوا محافظت شده است :)