مقاله پیش رو درباره ماساژ لیفت صورت به عنوان روشی غیرتهاجمی و کم هزینه برای جوانسازی پوست است.

چهره‌ی شما یکی از مهمترین قسمت‌های بدن شماست.

پوست در معرض بسیاری از آسیب‌های بیرونی قرار دارد، خطر مداوم از عوامل محیطی مانند آب و هوا، آلاینده‌ها و رادیکال‌های آزاد. این منابع می‌توانند در سطح سلول‌های عمیق‌تری به پوست برسند. متخصصان ماساژ نیز می‌دانند که احساسات در بدن محصور شده‌اند و می‌توانند باعث ازبین رفتن سریع و پیری پوست شوند.

در سرتاسر جهان و در طول زمان، مردم در حفظ و تقویت زیبایی وسواس داشته‌اند. امروز هدف همان است: ما می‌خواهیم طبیعت لطیف و سلامت پوست و نشاط خود را حفظ کنیم، و این تمایل باعث ایجاد صنعت چند میلیارد دلاری می‌شود. ما به عنوان فعالان سلامت می‌دانیم که برای دستیابی به چهره خواستنی و مطلوب، مشتری نباید مجبور به صرف هزینه زیاد باشد. زیبایی واقعی طبیعی است و از درون می‌آید.

طبق آمار سرشماری در آمریکا، تقریباً هر روز تا دو دهه آینده ۱۰،۰۰۰ نفر ۶۵ ساله خواهند شد. با افزایش سن میانسال‌ها، تقاضا برای تکنیک‌های ضدپیری و حفظ زیبایی همچنان ادامه خواهند داشت. این به ویژه در مورد تکنیک‌های طبیعی صادق است. در پاسخ به این تقاضا، فناوری‌هایی ایجاد شده‌اند تا بتوانند محصولات خود را به داخل پوست تزریق کنند تا بتوانند نتیجه بگیرند، اما این مکانیسم‌ها می‌توانند گران باشند و تأثیرات آنها زیر سوال برود.

 

ماساژ لیفت صورت

پزشکان همچنین روش‌هایی را ارائه می‌دهند که در مبارزه با پیری کمک می‌کند- اما درمان‌هایی مانند بوتاکس، پرکننده‌ها و جراحی‌های لیفتینگ نه تنها گران و تهاجمی هستند بلکه می‌توانند اثرات جانبی طولانی مدت یا حتی غیرقابل برگشت را منجر شوند. و علیرغم وعده‌های زیادی که ارائه می‌کنند و یا آخرین عناصری که مد شده و ادعا می‌کنند، که کمک می‌کنند تا پوست شما شکل بهتری داشته باشد، هیچ گونه معجزه‌ای در لیفت پوست تهاجمی پیدا نمی‌شود.

لیفت طبیعی صورت

درمانگران ماساژ بسیاری به دنبال پاسخ به این سؤال بوده‌اند که “چه کار دیگری می‌توان برای جوانسازی و جوان نگه داشتن صورت انجام دهیم؟” و به این نتیجه رسیده‌اند که با ماساژ لیفت صورت همیشه جواب خواهند گرفت: ماساژ باعث ایجاد پوستی محکمتر و در نتیجه کاهش چین و چروک صورت و گوشه چشم، خطوط خنده و خطوط اخم می‌شود.

برخی افراد هستند که به صورت منظم ماساژ دریافت می‌کنند و تصور می‌کنند که صورت جزیی از بدن محسوب نمی‌شود که نیاز به ماساژ داشته باشد. این افراد با اولین استفاده از ماساژ صورت و لیفت پوست به صورت طبیعی تاثیرات شگفت‌انگیز آن را متوجه می‌شوند.

تکنیک‌های تخصصی ماساژ لیفت صورت

ماساژ لیفت صورت توسط Kundan و Narendra Mehta ایجاد شده است، که همچنین حدود ۲۰ سال پیش ماساژ سر را از هند به غرب آورد. به مرور زمان به نوعی تغییر کرده است، اما توالی اساسی حرکات یکسان است.  ماساژ طبیعی لیفت صورت روشی است که از روش‌های مختلفی از جمله رهاسازی میافاسیا، تعادل انرژی، ضربان درمانی، نقاط فشار آیروودیک و تخلیه دستی لنفاوی استفاده می‌کند. این کاملا درست به نظر میاید، که از کرم یا لوسیون استفاده نمی‌کند و ریشه‌های آن ناشی از اعمال هندی و غربی است. نتایج پس از اولین درمان قابل مشاهده است، اگرچه حداقل شش جلسه یک ساعته حداقل یک بار در هفته برای اثرات کامل آن توصیه می‌شود.

نحوه کار

نحوه کار بسیار ساده است. صورت و گردن از ساختاری شبیه به بقیه بدن برخوردار است: استخوان‌ها، ماهیچه‌ها، پوست، بافت همبند، خون و لنف — و صورت به همان اندازه بقیه بدن به توجه احتیاج دارد تا سالم و مناسب باقی بماند.
تکنیک‌های تخصصی ماساژ و رهاسازی دستی لنف‌ها ابزار مناسبی برای هماهنگ سازی هستند. ماساژ به افزایش گردش خون، ترویج اکسیژن رسانی به ماهیچه‌ها و بافت‌های صورت کمک می‌کند. همچنین در از بین بردن چسبندگی‌ها و بافت اسکار احتمالاً بین فیبرهای عضلانی و فاسیا کمک می‌کند. رهاسازی دستی لنفاوی با فشار آوردن روی غدد لنفاوی است که مواد زائد متابولیک را از بین می‌برد. این مسیری را فراهم می‌کند تا مواد مغذی از طریق پلاسمای خون تمیز جریان پیدا کنند و در نتیجه پوست تغذیه و جوان سازی شود.
ماساژ طبیعی لیفت صورت همینطور آرامش بخش است. بیشتر مراجعان در پنج دقیقه اول ماساژ به خواب می‌روند. ماساژ لیفت صورت همچنین می‌تواند مزایای فراتر از سلامت پوست داشته باشد. برخی مراجعین، بهبود گوارش را گزارش داده‌اند. در برخی دیگر موجب تمیزی سینوس‌ها در آن‌ها شده است و سردردهای میگرنی را کاهش داده یا از بین برده است.
ماساژ لیفت صورت
کیت لین، از ایساکا نیویورک، گفت: “ماساژ لیفت طبیعی صورت تمرین خصوصی عالی برای آن بوده است.” وی گفت: “نه تنها نتایج زیبایی حیرت انگیز ارائه می‌دهد، بلکه کاربردهای درمانی بسیاری نیز دارد.
لین اضافه کرد: “من این کار را برای تسکین میگرن و فشار سینوسها انجام دادم. برای کسانیکه از مشکلات مفصل گیجگاهی فکی TMJ رنج می‌برند کمک کننده است، و در از بین بردن سموم از طریق زهکشی لنفاوی مفید است.”مشتریان همیشه تحت تأثیر چگونگی جوانسازی ظاهری و احساسی قرار می‌گیرند.”
برای مطالعه مقالات بیشتر به وبلاگ ورزمان مراجعه کنید: https://varzeman.com/blog/
Call Now Buttonتماس برای ثبت سفارش سریع
error: این محتوا محافظت شده است :)