خدمات ماساژ ورزمان

خدمات ورزمان درمانی نیست و با هدف بهبود یا تشخیص و درمان بیماری ارایه نمی شوند.

  √ ماساژ سوئدی

خدمات ماساژ ورزمان – بنیان ماساژ کلاسیک غربی ، ماساژ سوئدی است. چه سال ها ماساژ گرفته باشید یا اولین بار باشد که از خدمات ماساژ استفاده می‌کنید، ماساژسوئدی یک انتخاب عالی است.

ماساژ سوئدی  باعث بهبود عملکرد سیستم لنفاوی بدن شده که در نتیجه آن سرعت دفع مواد زائد حاصل از فعالیت های متابولیک بدن افزایش یافته و نهایتا کمک به بهبود سریع تر گرفتگی های عضلانی، خستگی و کبودی ها می‌نماید. ماساژ سوئدی به افرادی که مبتلا به ضعف مفاصل هستند، به دلیل افزایش حالت الاستیکی و انعطاف پذیری بافت ها و کاهش دردهایشان به واسطه‌ی تقویت عضلانی توصیه می‌گردد.

در ماساژ سوئدی از روغن های گیاهی یا کرم های مخصوص ماساژ استفاده می شود. در طول این ماساژ، ماسور با هدف افزایش اکسیژن موجود در خون ، دفع سموم از عضلات و رفع تنش های جسمی وعصبی زندگی امروزی با حرکات کششی، فشاری، لرزشی و اعمال تکنیک های متعدد دورانی، زیگزاگی و ضربه ای باعث  کاهش حس افسردگی ،افزایش شادابی، نشاط  و ایجاد حسی فرحبخش در شما می‌گردد.

ماساژ | ماساژ درمتنی | ماساؤژ بدت| اموزش ماساژ
درخواست ماساژ سوئدی
ماساژ | ماساژ در محل | ورزمان|
درخواست ماساژ تایلندی

√ ماساژ تایلندی

خدمات ماساژ ورزمان -شرق آسیا مهد بسیاری از انواع ماساژ های روان – تنی است. آرامش  روح و جسم در ماساژ تایلندی مد نظر است.
ماساژ تایلندی، مجموعه ای از حرکات و فشار بر روی بدن به همراه حالت های کمکی از یوگا و آیورودا است. بنیان ماساژ تایلندی، بر اساس تئوری خطوط ده گانه و نامحسوس انرژی در بدن است. این خطوط نامرئی که اندکی با سطح پوست فاصله دارند، در تمام نقاط بدن انسان پراکنده اند. بر اساس جهان بینی تایلندی  تندرستی و سلامتی انسان ، متکی بر تعادل این خطوط انرژی است. اجرای ماساژ سنتی تایلندی باعث می شود تا انرژی حبس شده در این نقاط آزاد گردد و در جریان بیافتد.
این ماساژ مشابه یوگاست بدون انجام هیچ کاری. ماساژ تایلندی انرژی زاتر از انواع دیگر ماساژ است. این ماساژ  استرس را کاهش داده و بر تعادل و هماهنگی ساختار استخوانی و ماهیچه ای می افزاید. همچنین انعطاف پذیری و دامنه حرکتی را بهبود می بخشد. ماساژ تایلندی از روی لباس با فشارهای ملایم و کشش های ماهیچه ای به صورت آرام و ریتمیک انجام میپذیرد.

√ماساژ سنگ های گرم با روغن های معطر

خدمات ماساژ ورزمان-روغن های مخصوص ماساژ با توجه به گیاه مبدا خود دارای ویژگی ها و اثرات مخصوص به خود هستند. لذت عطر فرحبخش و طبیعی روغن ها ،شما را به دنیای خیال انگیز و رویایی طبیعت بکر میبرد. حس سنگ های گرم آغشته به تنوعی از روغن های معطر روی پوست ، آرامشی شگفت انگیز را برای شما به ارمغان می آورد. ماساژ سنگ های گرم  همراه با روغن های معطر ، برای افرادی که طالب تجربه های متفاوتی از ماساژ هستند  نیز ، بسیار خوشایند به نظر میرسد.
تاریخچه ی استفاده از سنگ ‌های گرم برای درمان ، به زمانی بر می‌گردد که سرخپوستان بومی آمریکا ، سنگ‌ ها را با آتش برای دردهای عضلانی گرم می‌کردند.  اکنون برای این نوع از ماساژ از سنگ های آتش فشانی که حاوی آهن هستند استفاده میشود ، بنابراین زمان بیشتری گرما را در خود نگه میدارند. این سنگ ها در رود خانه ها صیقل داده شده و  بر اساس گفته های باستانی جریانی از انرژی آب را نیز به همراه دارند ، شاید همین خواص باعث شده تا قرادادن سنگ های گرم بر عضلات جریان های اعصاب را تحت تاثیر قرار داده و تعادل را در ساختار عصبی  به همراه  آورد.
ماسوردر حین  ماساژ سنگ های گرم با روغن های معطر ترکیبی روغن های معطر ماساژ را به بدن می‌زند. با نگه داشتن سنگ‌ها در کف دستانش، آنها را روی سطح عضلات با گرما و فشار حرکت می‌دهد. او همچنین از حرکات ماساژ کلاسیک روی کمر ، پاها، گردن و شانه‌ها استفاده می‌کند. در حالی که سنگ‌ها در نقاط خاص قرار دارند و یا برداشته شده اند، آرامشی وصف ناپذیر ذهن و اندام شما را در بر میگیرد.

درخواست ماساژ در محل کار

√ ماساژ در محل کار

خدمات ماساژ ورزمان -اشتغال پر استرس است .چه کارمند باشید یا مدیر هر روز باید راه حل هایی برای بهبود روش و پیشرفت کسب و کار تان پیدا کنید. ماساژ در محل کار بسیار نوین است. شرکت های نو آور جهان چندیست که برای افزایش کارایی، رضایت شغلی و بهروری بیشتر نیروی انسانی به این سبک از ماساژ روی آورده اند. ماساژ در محل کار از نظر زمانی کوتاه و روی یک صندلی مخصوص ماساژ انجام میپذیرد. هزینه های اندک به نسبت راندمان بالا برای کارمندان دلیل مناسبی برای انتخاب این ماساژ برای شرکت شماست. برای درخواست دریافت ماساژ در محل کار برای گروهی از کارمندان در شرکت خود ، لطفا فرم  درخواست  را تکمیل نمایید.