ماساژ صندلی راهکاری برای کاهش تنش و خستگی در محیط‌های کاری و شرکت‌ها است. در این مقاله به مزایای استفاده از آن در محل کار می‌پردازیم.

یک وقفه برای استراحت و انرژی گرفتن در طی یک روز کاری استرس‌زا ممکن است به نظر دست نیافتنی برسد، مخصوصا زمانی که بیشتر به آن نیاز دارید. ماساژ در محل شرکت باعث می‌شود دست‌یابی به آرامش فیزیکی و ذهنی و احساسی در شرکت شما به راحتی ممکن شود با یک برنامه‌ریزی زمانبندی شده در محیط کار شما.

در ماساژ صندلی چه اتفاقی می‌افتد؟

در یک ماساژ صندلی معمولی، شما روی یک صندلی ماساژ روبه جلو می‌نشینید و صورت خود را به آٰرامی در محل قرارگیری صورت می‌گذارید در حالیکه یک درمانگر ماساژ گردن، پشت و بازوهای شما را ماساژ می‌دهد. اگر با ماساژ صندلی آشنا نیستید شاید استفاده از آن را در فرودگاه‌ها، کنفرانس‌ها یا سالن‌ها دیده باشید.

 

“ایده ماساژ در محل شرکت این است که شما مجبور نیستید که دفتر کارتان را ترک کنید تا از ذهن و جسم خود مراقبت کنید.”

 

ایده ماساژ صندلی شرکتی این است که شما مجبور نیستید که دفتر کارتان را ترک کنید تا از ذهن و جسم خود مراقبت کنید. هیچ مقدمات خاصی یا تغییر لباسی نیاز ندارد و شما از مزایای فیزیکی و ذهنی و احساسی ماساژ بهره می‌برید بدون اینکه نیاز باشد پنهانی در یک روز کاری برای رفتن به اسپا از شرکت خارج شوید.

 

ماساژ صندلی

چرا صندلی ماساژ را در دفتر خود می گیرید؟

کار می‌تواند به شدت تنش‌زا باشد، به خصوص در برنامه‌های باز دفتر، و راه‌های بسیاری برای مقابله با استرس و اضطراب در محل کار وجود دارد. اما مزایای استفاده از ماساژ صندلی به مراتب بیشتر از دیگر روش‌های رایج مانند ساعت شادی اجباری در شرکت‌هاست. در اینجا برخی مزایای عالی ماساژ صندلی و دلایل قانع کننده برای استفاده از ماساژ در محل کار شما که به نفع کارکنان شرکت است می‌آوریم.

۱- سلامت جسمی

یکی از مهمترین مزایای ماساژ در محل کار، مفید بودن آن برای بدن شماست. جنگجویان میز در تمام طول روز روی صفحه نمایش خود خم می‌شوند و به طور جدی با درد گردن و کمر مواجه هستند به غیر از مسایل مربوط به مچ و بازو از فشارهای تکراری. استفاده از ماساژ در محل کار کمک می‌کند تا کارکنان تنش‌های ایجاد شده در بدنشان را تاب بیاورند و برطرف کنند.

ماساژ صندلی همچنین دارای اثرات فیزیکی پایدار است که حس خوب را در شما تقویت می‌کند و تا مدت طولانی بعد از بلند شدن از صندلی همچنان ادامه دارد. ماساژ صندلی برای کاهش سردرد تنش و درمان و حتی جلوگیری از میگرن‌های مزمن استفاده می‌شود. یک ماساژ صندلی ۱۵ دقیقه‌ای باعث افزایش گردش خون، کاهش فشار خون و تقویت سیستم ایمنی بدن می‌شود- مزایایی که روزها و حتی هفته‌ها بعد از درمان تجربه می‌کنید.

 

۲- سلامت روحی

ابراز فیزیکی تنش‌ها در محل کار ممکن واضح و آشکار باشد- وقتی که پشت شما خم می‌شود هیچ انکاری برای آن وجود ندارد، اما تاثیرات روانی کار سخت و ساعت‌های طولانی غالبا نادیده گرفته می‌شود.

ماساژ در محل کار یک راهکار عالی برای مبارزه با استرس و اضطرابی است که پشت میز کار شما ایجاد می‌شود بدون اینکه برای رهایی از آن بخواهید بازی دربیاورید. رفتن از لیست کارهایی که باید انجام شود به سمت صندلی ماساژ در میانه روز خیلی بیشتر از یک درمان فیزیکی است. بعضی از مزایای ذهنی و احساسی ماساژ صندلی عبارتند از: کاهش استرس و تنش، بهبود وضعیت کلی و افزایش انرژی. ماساژ می‌تواند فقط در چند دقیقه اعصاب را آرام کند.

مزیت کاهش استرس با ماساژ صندلی در محل کار می‌تواند به همان خوبی ماساژ تک نفره باشد. ارا‌یه ماساژ برای تقویت ر‌وحیه در میانه روز برای تیم‌ها در هر سطحی مناسب است. نشان دادن این موضوع که کارکنان ارزشمند و محترم هستند، اعتماد و وفاداری را در فضای کار گروهی ترویج می‌کند.

 

۳- آرامش

اغلب ما از یک روز در محل کار خود بسیار مضطرب هستیم و یا درگیر یک پروژه مدام هستیم که هنگام خواب احساس می‌کنیم بیشتر یک کار غیرممکن در لیست کارهایی که باید انجام دهیم داریم و احساس تسکین و آرامش در پایان روز نداریم. بهبود خواب یک اثر جانبی خوشحال کننده ماساژ صندلی است.

 

۴- برنامه‌ریزی ماساژ صندلی با برنامه دفتر شما

سازماندهی رویدادهای اداری و برنامه‌ریزی مجوزهای گسترده شرکت‌ها می‌تواند پیچیده باشد،اما شرکت‌‌های ماساژ‌ نباید دردسر باشند. صندلی ماساژ در دفتر شما باعث آرامش و استراحت در دسترس برای تیم است و می‌تواند بدون وقفه در محل کار شما در جریان باشد. شما می‌توانید زمان، مکان و مدت ماساژ را انتخاب کنید. و حتی در رویدادهای شرکت می‌توانید از قبل برای آن برنامه‌ریزی کنید.

مرحله بعدی

رزرو ماساژ صندلی آسان است. می‌توانید از قبل با ورزمان هماهنگ کنید تا در زمان دلخواه شما ماسورهای ما در شرکت حضور پیدا کنند. ماسورها همه تجهیزات را با خود به همراه دارند و فقط باید براساس علاقه‌مندی کارکنان برنامه‌ریزی کنید تا زمان مورد نیاز را برآورد کنید.

 

مزایای ماساژ در محل کار، از تسکین درد تا آرامش کامل، درمان جدی برای کارکنان در هر شغل است، از مشاغلی که افراد بار سنگین جابه‌جا می‌کنند یا مشاغلی که افراد  ساعت‌های طولانی کار می‌کنند. روحیه‌ی کار در محیط کار را با مراقبت از کارکنان، و ایجاد رفاه در دفتر خود، در وسط روز کاری تقویت کنید و حس خوب را با کارکنان خود به اشتراک بگذارید.

 

برای مطالعه مقالات بیشتر به وبلاگ ورزمان مراجعه کنید. https://varzeman.com/blog/

Call Now Buttonتماس برای ثبت سفارش سریع
error: این محتوا محافظت شده است :)